Матеріали за програмою “Горизонт 2020”

Зверніть увагу! Співробітниками Національного контактного пункту КПІ ім. Ігоря Сікорського укладено Рекомендації з підготовки проектних пропозицій за програмою “Горизонт 2020″. Завантажити рекомендації можна, скориставшись посиланнями: Рекомендації з підготовки проектних пропозицій за програмою “Горизонт 2020″ “Правові, фінансові та управлінські аспекти участі в проектах програми “Горизонт 2020″”

Українсько-Польський центр НТУУ “КПІ”: діяльність і здобутки. Інтерв’ю заступника керівника департаменту міжнародного співробітництва Євгена Поліщука.

Про роботу Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського розповів газеті «Київський Політехнік» заступник керівника Департаменту міжнародного співробітництва Євген Поліщук. – Скільки років існує в КПІ Українсько-Польський центр? З якою метою він створювався, за якими напрямами здійснює діяльність? – Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського був заснований і почав працювати в 2008 році. Метою його відкриття у стінах нашого університету було

Книга “Войцех Свєнтославський…”

Зверніть увагу! На сайті Українсько-польського центру стала доступною для завантаження книга “Войцех Свєнтославський – людина, яка зближує народи України і Польщі”. Завантажити (46.3 Mb, pdf, українською)

«Горизонт 2020» відкриває нові можливості перед українськими вченими

20 березня 2015 року відбулась історична подія для всієї наукової спільноти України – Міністр освіти і науки України Сергій Квіт та Комісар з досліджень, науки та інновацій Європейського Союзу Карлос Моедас підписали Угоду між Україною і Європейським Союзом про участь України у Рамковій програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» (http://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/). Асоціація з «Горизонт 2020» свідчить про новий […]