Новини Форуму

Інформація про засідання на сайті ДСП “Чорнобильська АЕС”

15 жовтня 2015 року в НТУУ “КПІ” відбулося засідання Науково-організаційного комітету Міжнародного форуму “Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу” під головуванням ректора НТУУ “КПІ” М.З. Згуровського та генерального директора ДСП “Чорнобильська АЕС” І. І. Грамоткіна.

Була заслухана інформація заступника співголови науково-організаційного комітету Форуму, проректора НТУУ “КПІ” С.І. Сидоренка про хід підготовки до проведення Форуму.

Continue reading

Адміністрація ЧАЕС та наукова громадськість України виступили з ініціативою розпочати обговорення нового етапу міжнародного співробітництва, спрямованого на спільну реалізацію заходів остаточного перетворення об’єкту “Укриття” на екологічно безпечну систему, і провести у квітні 2016 року в Україні Міжнародний форум “Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу” (“Chernobyl’s Legacy for the Nuclear Safety of the World”) із залученням широкого кола вчених, політиків та громадськості.

Оскільки проведення Форуму припадає на дні 30-ї річниці Чорнобильської трагедії, включення до його програми питань зміцнення ядерної безпеки в Україні і у світі та подолання наслідків Чорнобильської катастрофи створить умови для більш активного залучення світового співтовариства до вирішення проблем, які ще залишаються нерозв’язаними.

Continue reading

  • English
Ми у Facebook