ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ-УЧАСНИКІВ ДК “УКРОБОРОНПРОМ”

15 грудня 2016 року в Державному Концерні “Укроборонпром” відбулась зустріч керівників підприємств-учасників концерну. На зустрічі був присутній радник Генерального директора Концерну Ентоні Тетер – колишній керівник Агентства передових оборонних дослідницьких проектів DARPA Міністерства оборони США, який перебував в Україні 12-16 грудня з робочим візитом .
Під час зустрічі були обговорені існуючі проблеми у сфері розвитку оборони з метою пошуку можливих шляхів їх вирішення, щоб повернути Україні статус країни з високим рівнем технологічного розвитку та з потужною оборонною промисловістю.
КПІ ім. Ігоря Сікорського на зустрічі представляли заступник проректора з наукової роботи І.В. Лисицький, директор Механіко-машинобудівного інституту М.І. Бобир та доцент Кафедри динаміки та міцності машин та опору матеріалів Ю.М. Сидоренко.