За матеріалами звіту керівника ДМС на ректораті 24.04.2017 р.

Офіційні візити:
– 19 квітня 2017 року відбувся візит Й.В. Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Туркменістан в Україні п. Нурберди Аманмурадова. Було досягнуто домовленостей про подальші контакти для підготовки пропозицій стосовно конкретних напрямів співпраці між університетом та ВНЗ Туркменістану.

Проведено 3 міжнародні конференції:
– Електроніка та нанотехнології;
– Академічна доброчесність за участі Американської ради міжнародної освіти;
– Правове забезпечення кібербезпеки та право інтелектуальної власності.
3-6 травня 2017 року у Мінську Всесвітня організація інтелектуальної власності організовує Регіональний семінар з питань інновації та комерціалізації інтелектуальної власності, в якому візьме участь представник КПІ.

Міжуніверситетське співробітництво:
– 7 квітня 2017 року під час проведення Українсько-Польського форуму ректорів технічних університетів України та Республіки Польща був підписаний Меморандум про співробітництво з Познаньською політехнікою. Минулої п’ятниці отримано листа від ректора проф. Т. Лодиговського з пропозицією взяти участь в спільних проектах за програмами ЄС Горизонт 2020 та Еразмус+ за таким напрямами як авіація та космічна інженерія, машинобудування, біомедичні технології, старт-апи та ін. Всього 11 напрямів. Очікують наших пропозицій.
Завдання ДМС: допомогти налагодити прямий зв’язок між факультетами та науковцями КПІ та Познанської політехніки для підготовки проектних пропозицій для подання до програм ЄС.

Співробітництво з Кореєю:
– Підготовлено проект Концепції створення Українсько-Корейського центру освіти, науки та інновацій.
З урахуванням зауважень ректора М.З. Згуровського протягом кількох днів на цьому тижні буде підготовлено презентацію Концепції.
Хоча Й.В. Посол Республіки Корея в Україні та консул, якому доручено вести цей проект, володіють російською мовою, вважаємо за доцільне підготувати варіант Концепції англійською мовою. Посольство як координатор проекту має надсилати її до Кореї на узгодження.

Проводиться підготовка:
– Сьогодні 24 квітня 2017 року о 12:15 в Українсько-Японському центрі відбудеться лекція японського фахівця для студентів Теплоенергетичного факультету на тему: “Сьогодення та майбутнє префектури Фукусіма після катастрофи 2011 року”.