27 березня 2017 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулось П’яте засідання Спільного українсько-корейського комітету з науково-технічного співробітництва. Ця подія стала позитивною віхою в історії співробітництва України та Республіки Корея та свідчить про активізацію співпраці між двома країнами, оскільки останнє засідання комітету було проведено ще у 2012 році.
Делегацію від української сторони очолив заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, від корейської сторони – генеральний директор Бюро з міжнародного співробітництва Міністерства науки, інформаційно-комунікаційних технологій та планування майбутнього Республіки Корея Вонхо Чой. Учасниками заходу були зацікавлені українські та корейські організації та вищі навчальні заклади. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського участь у засіданні взяв проректор з науково-педагогічної діяльності (міжнародні зв’язки) проф. Сергій Сидоренко.

Під час засідання комітету була розглянута низка питань, серед яких співробітництво у галузі використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, зокрема, демонстрація можливостей Корейського фонду сприяння розвитку науки і творчості (Korea Foundation for the Advancement of Science and Creativity, KOFAC) і Корейської служби з освітньої та дослідницької інформації (Korea Education and Research Information Service, KERIS).
Крім того, в рамках заходу були розглянуті можливості майбутнього співробітництва у галузях телемедицини, радіолокації, космосу. Сторони домовилися також щодо конкурсу спільних науково-дослідних проектів на 2018-2020 р.р.
Одним із важливих результатів засідання для нашого університету стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національним інститутом освіти впродовж життя Республіки Корея.

Були також підписані меморандуми між Інститутом радіофізики та електроніки імені А. Я. Усикова НАН України та Університетом Йонсе Республіки Корея, між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним інститутом освіти впродовж життя Республіки Корея.
Більше інформації про проведений захід можна знайти за цим посиланням.