ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ ШЕНЬЧЖЕНЬСЬКОГО ІНСТИТУТУ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

24 травня 2017 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Шеньчженьського інституту сучасних технологій Китайської академії наук. До складу делегації увійшли: п. Jianping Fan – Шеньчженьських інститут передових технологій (SIAT), директор SIAT, п. Xin Liu – Шеньчженьських інститут передових технологій (SIAT), керівник Інституту біомедичної та медичної інженерії (IBHE) в SIAT, п. Qing Qu – Шеньчженьський інститут передових технологій (SIAT), факультативний керівник дослідницького центру мобільних досліджень в SIAT, п. Fan Yang – Шеньчженьських інститут передових технологій (SIAT), менеджер по персоналу SIAT.
IACDE складається з десяти дослідницьких центрів і лабораторій. IACDE оснащена найсучаснішим обчислювальним обладнанням. Завдяки SIAT, IACDE встановлені тісні академічні зв’язки з десятками всесвітньо відомими університетами і інститутами. SIAT, IACDE служить вікном для Китаю, щоб проводити зовнішнє співробітництво і академічний обмін в галузі комп’ютерних та інформаційних технологій. IACDE прагне стати дослідницьким інститутом світового рівня в області передових обчислень і цифровий інженерії, як в області фундаментальних досліджень, так і прикладних технологій.
Від КПІ ім. Ігоря Сікорського делегацію приймали С.І. Сидоренко – проректор з міжнародного співробітництва, К.В. Юдкова – заступник проректора з міжнародного співробітництва, В.Б. Максименко – декан факультету біомедичної інженерії, В.Я. Жуйков – декан факультету електроніки.
Під час свого візиту делегація Шеньчженьського інституту сучасних технологій Китайської Академії наук відвідала Державний політехнічний музей при КПІ імені Ігоря Сікорського, після чого відбулася зустріч з керівництвом університету.
Мета зустрічі – обмін досвідом і обговорення двостороннього співробітництва.
Під час перемовин сторони представили свої презентації.
Українська сторона в своїй презентації ознайомила гостей з історію і поточним станом діяльності університету та інформувала гостей щодо бачення університету в побудові та розвитку наших взаємовигідних партнерських стосунків.
Сторони обговорили можливі шляхи, форми та напрямки майбутньої співпраці та проявили зацікавленість в подальшому розвитку партнерських відносин.
Сьогодні був тільки старт перемовин і вони триватимуть.