«HITACHI High-Technologies Corporation» в КПІ ім. Ігоря Сікорського

25 травня 2017 р. на базі Інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках програми Року Японії в Україні спеціалісти японської компанії «HITACHI High-Technologies Corporation» Ацуші Хама і Томомі Окада презентували сучасний електронний мікроскоп «Hitachi Tabletop Electron Microscope TM3030» та провели практикум по його використанню. Подія відбулась на кафедрі фізики металів Інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського за сприяння Посольства Японії в Україні.
У заході взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні пан Шігекі Сумі.
Крім студентів на презентації були присутні проректор з міжнародних зв’язків Сергій Сидоренко, завідувач кафедри фізики металів ІФФ Євген Іващенко, директор Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського Катерина Луговська та інші.
Крім презентації, було проведене практичне заняття для школярів – членів Малої академії наук, перед якими з мотивуючою промовою виступила заступник директора Національного центру «Мала академія наук України» Тетяна Пещеріна.
Інструктор Ацуші Хама, що проводив практикум, був приємно вражений зацікавленістю та рівнем знань українських слухачів, а Томомі Окада, співробітник корпорації HITACHI, висловив сподівання на майбутню співпрацю. Обидва представники «HITACHI High-Technologies Corporation» також мали можливість оглянути безпосередньо лабораторії Інженерно-фізичного факультету – Центр електронної мікроскопії, лабораторію рентгеноструктурного аналізу, лабораторію металографічного аналізу.
Представники компанії «HITACHI» висловили своє побажання щодо подальшої співпраці з КПІ ім. Ігоря Сікорського.