За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 06.06.2017 р.

Офіційні візити:
– Візит Почесного консула України в Єрусалимі п. Офера Керцнера і зустріч з ректором М.З.Згуровським. Обговорювались питання інноваційного спрямування.
– Делегація вчених університету Британської Колумбії (Ванкувер, Канада). Обговорювались питання участі в спільних наукових проектах.
– Сесія університетів 7 країн (Норвегії, України, Білорусі, Молдови, Казахстану, Таджикистану, Киргизії) – учасників проекту програми ERASMUS+ “Водна гармонія”. Це вже третій проект такого спрямування.

В Українсько-Японському центрі КПІ:
– Практично щоденно на базі Українсько-Японського центру проводяться заходи, передбачені планом Посольства Японії в Україні в рамках Року Японії в Україні.

Проводиться підготовка:
– 7 червня 2017 року з 11:00 до 12:40 – візит делегації членів правління компанії Боїнг.
– 7 червня 2017 року з 12:30 до 13:40 захід за програмою Міністерства закордонних справ України – візит 14 Послів іноземних держав, акредитованих в Україні за сумісництвом. В програмі візиту – зустріч з керівництвом КПІ; презентація науково-освітньої бази та можливостей для навчання іноземних студентів; презентація Українського державного центру міжнародної освіти; о 16:00 від’їзд.
Очікується участь заступника Міністра освіти і науки України п.Р.В.Греби, 8 співробітників МЗС України.
– 9 червня 2017 року в к.155 о 10:00 на звернення Міністерства регіонального розвитку – засідання робочої групи з вирішення проблемних питань водозабезпечення населених пунктів Донецької та Луганської областей. (Готують проф.М.Д.Гомеля та В.С.Камаєв).
– В співпраці з Посольством Кореї в Україні – 5-й Українсько-Корейський Економічний Форум, який відбудеться 28 липня 2017 року на базі КПІ.
Перша робоча нарада під головуванням Й.В. Посла Кореї в Україні п.Лі Янг-Гу відбулася минулого тижня.
– На 23 червня 2017 року – засідання Українсько-Китайської підкомісії з питань освіти, в якому планується участь Міністра освіти КНР п.Баошена Ченя.
Заступник Міністра освіти і науки України п.Р.В.Греба на 8 червня 2017 року на 11:00 скликає нараду по підготовці цієї підкомісії.
Від КПІ пропонуються 2 пункти до тексту рішення підкомісії:
а) ухвалу про створення в КПІ Інституту Конфуція, особливістю якого буде функціонування в інноваційному середовищі;
б) спільний навчально-науковий центр в місті Гуанчжоу.