МІЖНАРОДНИЙ ЕВРАЗИЙСКИЙ ПРОЕКТ «ВОДНА ГАРМОНІЯ-2»

27 травня – 1 червня 2017 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла зустріч учасників міжнародного євразійського проекту «Водна гармонія-2» Water Harmony 2.
Водна Гармонія Євразія 2 – міжнародний освітній проект, в якому беруть участь 10 університетів з України, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану і Норвегії. Мета проекту – гармонізація системи вищої освіти і практик викладання в партнерських університетах.
Учасники проекту працюють над зміцненням наукових зв’язків, удосконаленням навчальних програм, організацією міжнародної мобільності студентів і викладачів, розвитком технічної дослідницької бази університетів, а також поглибленням співпраці з підприємствами водного профілю.
Фінансування проекту здійснюється Норвезьким центром з міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти та Міністерством закордонних справ Норвегії.
Координатор проекту – доктор, професор Норвезького університету природничих наук (м. Осло), міжнародний експерт з водних проблем, випускник хіміко-технологічного факультету КПІ (1987 р.) Харша Ратнавіра. Це вже третій проект, який успішно очолює Харша Ратнаріра.
За час виконання міжнародних проектів понад сто студентів пройшли наукове стажування в Норвегії, Польщі, Німеччині, Китаї та Шрі-Ланці. З них двадцять п’ять – це студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Учасники міжнародного євразійського проекту «Водна гармонія-2» і далі планують розвивати наукове співробітництво в партнерських університетах, наукові стажування для ста магістрів, сорока п’яти викладачів, залучати до співпраці фахівців державних і приватних організацій, підприємств.