Стипендії на навчання в Молдові

До уваги деканів факультетів, директорів інститутів, студентів та аспірантів!

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що відповідно до ст. 6 Протоколу про співробітництво між Міністерством освіти Республіки Молдова і Міністерством освіти і науки України на 2016-2017, 2017- 2018, 2018-2019 начальні роки громадянам України надаються стипендії на навчання за програмами бакалаврату, магістратури, аспірантури у вищих навчальних закладах Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік.

Перелік необхідних документів:
– Анкета встановленого зразка (українською мовою);
– Анкета встановленого зразка, заповнену друкованими літерами з прикріпленою фотокарткою (російською мовою);
– Копії сторінок українського паспорта з місцем реєстрації;
– Копії документів про освіту. Документи мають бути перекладені на румунську/російську мову і нотаріально завірені. Студенти, які навчаються, мають подати ще виписку з залікової книжки;
– Мотиваційний лист (українською або англійською мовою);
– Навчальний план/проект дослідження (для аспірантів);
– Список опублікованих наукових робіт на румунською/російською мовою (для аспірантів).

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).
Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,
Міністерство освіти і науки України,
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції,
Стипендії на навчання в Молдові .
В електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в Молдові 2017”.
Заявки приймаються до 30 червня 2017 року.