За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 26.06.2017 р.

Офіційні візити:
– 22 червня 2017 р. – візит делегації Чжецзянського технічного університету – багаторічного партнера КПІ, з яким був створений (за підтримки видатного випускника КПІ проф. Лю Цзень Феня) спільний Українсько-Китайський центр високих технологій; ректор М.З.Згуровський очолював делегацію КПІ на відкритті цього центру в 2005 році.
– 23 червня 2017 р. – візит делегації Чжецзянського класичного університету на чолі з президентом університету. Обговорювалось питання відкриття в КПІ Інституту Конфуція.
– За ініціативи Фонду В.С. Михалєвича відбувся візит фахівців Військового Кіберінституту США, місія якого полягає в розробці стратегій, тактик та інструментарію запобігання кризовим ситуаціям на користь США і міжнародної спільноти. Від КПІ делегацію приймали проректори М.Ю.Ільченко та О.М.Новіков.

Форум ректорів університетів України та КНР:
– 23 червня 2017 р. як представник КПІ проректор С.І.Сидоренко виступив на Форумі ректорів університетів України та КНР. В доповіді були представлені і можливості навчання в КПІ громадян КНР, і бачення перспектив розвитку співпраці з КНР за різними напрямами.
Представник КПІ був також включений до складу Українсько-Китайської комісії по співпраці в сфері освіти, яку очолили: з боку України Міністр освіти і науки пані Лілія Гриневич, з боку КНР міністр освіти п.Чень Баошен.
Із питань Українсько-Китайської співпраці, КПІ ще раз представив наміри створити в КПІ Інститут Конфуція, особливістю якого буде функціонування в сильному науково-інноваційному середовищі, а також готовність створити спільно з університетом м. Гуанчжоу освітню структуру за законодавством КНР в м.Гуанчжоу.
Міністр Л.М. Гриненвич на засіданні Українсько-Китайської комісії по співпраці в сфері освіти підтримала створення Інституту Конфуція саме в КПІ.
А також при відкритті Форуму Л.М. Гриневич серед 3-х позитивних прикладів співпраці університетів України з КНР відзначила ініціативу КПІ – так звану Пронраму 4-х принципів, яка стартувала після зустрічі М.З.Згуровського в 2012 році в Пекіні з п. Чжан Ханхуеєм – директором Департаменту країн Східної Європи МЗС Китаю.
В рамках Форуму – за ініціативи китайських партнерів – були підписані 3 рамкових угоди між КПІ та університетами КНР (Ланжоу, Нанкін, Чжецзян).

Проводиться підготовка:
– Презентації Доктрини збалансованого розвитку “Україна 2030” на 5 липня 2017 р. (о 15:00) спільно з пані Оксаною Мельничук – керуючим партнером Аналітичної платформи стратегічних комунікацій в структурах Народного депутата С.О. Тарути.