Форум ректорів університетів України та КНР

23 червня 2017 р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Форум ректорів університетів України та Китайської Народної Республіки.
Від імені КПІ ім. Ігоря Сікорського на Форумі виступив проректор з міжнародних зв’язків проф.С.І.Сидоренко. В доповіді (переглянути) були представлені і можливості навчання в КПІ громадян КНР, і бачення перспектив розвитку співпраці з КНР за різними напрямами.
Представник КПІ був також включений до складу Українсько-Китайської комісії по співпраці в сфері освіти, яку очолили: з боку України Міністр освіти і науки пані Лілія Гриневич, з боку КНР міністр освіти п.Чень Баошен.
Із питань Українсько-Китайської співпраці, КПІ ще раз представив наміри створити в КПІ Інститут Конфуція, особливістю якого буде функціонування в сильному науково-інноваційному середовищі, а також готовність створити спільно з університетом м.Гуанчжоу освітню структуру за законодавством КНР в м.Гуанчжоу.
Міністр Л.М. Гриненвич на засіданні Українсько-Китайської комісії по співпраці в сфері освіти підтримала створення Інституту Конфуція саме в КПІ.