[Анонс] Міжнародний курс підвищення кваліфікації «Інноваційне право»

ПРЕДСТАВНИЦТВО ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ «СЕМЕНОВА І
ПАРТНЕРИ» (РИГА, ЛАТВІЯ),
БАЛТІЙСЬКА МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ (РИГА, ЛАТВІЯ),
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПРАВОВОГО
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ
АКАДЕМІЇ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ (ХАРКІВ, УКРАЇНА)
запрошують
взяти участь в міжнародному курсі підвищення кваліфікації «Інноваційне право» за спеціальністю «Право».
Курс пройшов акредитацію в Національній асоціації адвокатів України відповідно до Рішення № 89 від 21 липня 2017 р. та буде зараховуватися як міжнародне підвищення кваліфікації для усіх адвокатів України. Сертифікат про проходження цього курсу також буде підтверджувати міжнародне підвищення кваліфікації для викладачів та науковців при проведенні атестації та присвоєнні вченого звання.
ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: Курс розрахований на наукових співробітників, викладачів, юристів – практиків (адвокатів, юрисконсультів та інших спеціалістів). Всі учасники отримають сертифікат про проходження курсу.
ОСОБЛИВОСТІ КУРСУ: Пропонується 2-тижневий курс з дистанційною частиною навчання в Харкові (Україна) і очною частиною навчання в Ризі (Латвія). Загальний термін навчання – 60 годин, 42 годин аудиторних і 18 годин самостійної навчальної роботи.
ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ: Всі учасники зможуть не тільки підвищити свій професійний рівень, а й ознайомитися з історією, культурою і системою освіти Латвії під час відвідування Балтійської Міжнародної Академії, екскурсій Ригою та Юрмалою, а також приємно провести час на поромі, відправившись в морський круїз в Стокгольм (Швеція).
ПРОГРАМА КУРСУ:
ДИСТАНЦІЙНА ЧАСТИНА: 04 вересня 2017 р. – 08 вересень 2017 р.
Місце проведення: Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України за адресою: вул. Чернишевська, 80, м. Харків, Україна, 61002.
Тема 1. Організаційно-правові форми підприємницької діяльності в Латвії і корпоративне управління компаніями. Реєстрація компанії та представництва, особливості управління компанією.
Тема 2. Здійснення господарської діяльності через філії та представництва в Латвії.
Тема 3. Інвестування з України в компанії в Латвії.
Тема 4. Банківські розрахунки і дистанційне керування ними.
Тема 5. Врегулювання та розгляд спорів, що виникають з господарської діяльності суб’єктів підприємницької діяльності України і Латвії.
Тема 6. Працевлаштування іноземців (громадян України) на підприємства, установи, організації Латвії.
Тема 7. Проведення спільних наукових досліджень за рахунок фінансування з фондів ЄС.
ОЧНА ЧАСТИНА: 11 вересня 2017 р. – 15 вересня 2017 р.
Місце проведення: Балтійська Міжнародна Академія за адресою: м. Рига, вул. Ломоносова, 4, LV-1019.
Тема 8. Ознайомлення з практикою реєстрації компаній на прикладі компаній Латвії.
Практика: Ознайомча практика з реєстрації компаній в державних органах Латвії.
Тема 9. Інвестиційне законодавство Латвії та інноваційне інвестування.
Тема 10. Оподаткування інвестиційної та інноваційної діяльності в ЄС і Латвії.
Тема 11. Підтримка, оподаткування малих і середніх підприємств в Латвії.
Тема 12. Заснування стартапів і їх функціонування в Латвії. Організація і функціонування бізнес-інкубаторів та наукових парків в Латвії та ЄС. Теорія і законодавство.
Практика: Ознайомлення з практикою роботи інноваційних структур Латвії.
Тема 13. Правове забезпечення трансферу технологій в Латвії та ЄС.
Круїз МАРШРУТОМ РИГА – СТОКГОЛЬМ – РИГА: 15 вересня 2017 – 17 вересня 2017.
Вартість участі – 700 євро.
У вартість включено:
– візова підтримка (оформлення запрошення);
– проживання в готелі Avalon Hotel (2-х місцевий номер, сніданок);
– лекції;
– супровід керівника групи;
– сертифікат учасника програми;
– ознайомлення з БМА;
– оглядова екскурсія Старою Ригою;
– відвідування Юрмали;
– Круїз маршрутом Рига – Стокгольм – Рига (одне місце в каюті), розважальна програма на судні. Танці під. живу музику або з DJ. Караоке, ігри, вікторини, лотереї з чудовими призами та подарунковими картками на подорожі від Tallink. Грандіозна шоу-програма, яку варто побачити.
РЕЄСТРАЦІЮ ВІДКРИТО до 23 серпня 2017 р (за наявності вільних місць).
ОСТАННІЙ ДЕНЬ ОПЛАТИ – 23 серпня 2017 р.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ МОЖНА БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ:
e-mail: vaschenko.alla@gmail.com
тел .: +38 (057) 7003213 – Стріжкова Алла Володимирівна