[Анонс] Чайна церемонія школи Урасенке в КПІ

Запрошуємо Вас на наймасштабнішу демонстрацію японської чайної церемонії в цьому році – Році Японії в Україні!
9 вересня у 1 корпусі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройде демонстрація одного з найдавніших японських мистецтв – мистецтва чайної церемонії. Абсолютно безкоштовно Ви зможете не лише познайомитись ближче з таїнством чайного дійства, а й продегустувати справжній японський церемоніальний чай matcha. Таке не можна пропустити!
Демонстрацію проведуть майстри відділення школи чайної церемонії Урасенке міста Кіото за допомогою своїх українських колег – членів навчальної групи Урасенке «Чайна Кімната».
Демонстрація проводитиметься у 2 сесії: об 11:30 та о 14:00 (зручний для себе час Ви можете обрати самостійно).

Організатори заходу: Посольство Японії в Україні
Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського
Школа чайної церемонії Урасенке

Місце проведення: 1 корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського (просп. Перемоги, 37)