За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 04.09.2017 р.

1. Візити 7 польських делегацій і 1 німецької.
Відбулися двосторонні і багатосторонні зустрічі, в т.ч. – і спілкування із віце-прем’єр-міністром України Геннадієм Григоровичем Зубком, досягнуто нових важливих домовленостей.
Серед них – пропозиція (за підтримки ректора Опольської політехніки проф.M.Тукєндорфа) провести перемовини з німецьким Інститутом Фраунгофера на предмет створення в КПІ Українсько-Німецького науково-технічного центру.
В ці дні також відбувся семінар присвячений розширенню студентської мобільності між двома країнами – за участі польської освітянської фундації “PERSPEKTYWY”, Комісії з міжнародної діяльності Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського та за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні (була Ємілія Ясюк).
За домовленостями з ректором Познаньської політехніки найближчим часом готуються візити делегацій КПІ для реалізації досягнутих домовленостей, в першу чергу – Угоди про подвійний диплом за профілем “Машинобудування”.

2. Відбувся візит до КПІ Й.В.Посла Кореї в Україні п. Лі Янг-Гу і його бесіда із ректором КПІ у зв’язку із підготовкою відрядження М.З. Згуровського до Республіки Корея.
Паралельно готуємо візит до КПІ Президента Ханьянського університету проф. Young Moo Lee – 11.09.17р.

3. Відпрацьовуємо із Посольством Кореї та Посольством України в Кореї та МЗС України установчі документи для створення на базі КПІ Українсько-Корейського центру освіти, науки і інновацій, особливістю якого стане те, що після його створення Центр буде занурено в середовище Інноваційної екосистеми КПІ і Наукового парку.

4. 9 вересня – чайна церемонія японської чайної школи Урасенке.

5. 4 вересня 2017 р. – урочиста церемонія з нагоди вручення диплому, пам’ятного знаку та мантії «Почесний доктор Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”» ректору Варшавської політехніки проф. Яну Шмідту.