[Анонс] Щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США

Шановні колеги,
Дозвольте поінформувати Вас про черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program.

Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Вимоги до кандидатів:
– мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
– вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
– повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:
– щомісячна стипендія
– медичне страхування
– квиток в обидва боки

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2017

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням:

Аби увиразнити уявлення про Програму, радимо переглянути відгуки та описи дослідницьких проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських Вісників й викладені у Facebook.

Fulbright Scholar Program.pdf

З повагою,

Вероніка Алексанич
Координатор програм обміну для науковців