[Анонс] Відкриття виставки «Японська кераміка: традиції та сучасність»

У рамках Року Японії в Україні
Міжнародний творчий практикум художньої кераміки «Буковина-2017»
та Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошують Вас
на відкриття виставки «Японська кераміка: традиції та сучасність»

18 вересня 2017 року (понеділок) о 16:00 у Виставковій Залі Українсько-Японського центру Київського Політехнічного Інституту ім.Ігоря Сікорського у рамках Року Японії в Україні відбудеться урочисте відкриття виставки художньої кераміки «Японська кераміка: традиції та сучасність». Виставка є підсумком Міжнародного творчого практикуму художньої кераміки «Буковина-2017», який проходив 6-23 серпня у м.Чернівці і був присвячений японським традиціям у виготовленні кераміки. У експозиції будуть представлені роботи 16 митців з 3 країн. На відкритті виставки буде присутній Заступник голови місії, Міністр-радник Посольства Японії в Україні п.Мічіо Харада та представники Міністерства культури України.
Виставка працюватиме до 30 вересня (субота) 2017 року. Вхід вільний.
Організатори виставки:
Міжнародний творчий практикум художньої кераміки «Буковина-2017»
Українсько-Японський центр Київського Політехнічного Інституту ім.Ігоря Сікорського

Місце проведення: Виставкова Зала Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського (просп.Перемоги, 37, Бібліотека Київського Політехнічного Інституту ім.Ігоря Сікорського)

Акредитація преси:
Логвиненко Анна (044) 204-81-66 / (099) 000-70-50
Акредитація проводитиметься до 18 вересня (пн), 12:00.
Попередня акредитація ЗМІ – обов’язкова!
Контактна інформація:
Наталія Богомаз: куратор практикуму «Буковина-2017:
Галерея на Штейнбарга / Steinbarg Gallery, 23
bogomazart@gmail.com