За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 11.09.2017 р.

Офіційні візити:
– 11 вересня 2017 р відбувся візит президента Ханьянгського університету (Республіка Корея) Проф. Янг Му Лі, під час якої було прийнято спыльне рішення наших університетів про створення в структурі КПІ Українсько-Корейського центру освіти, науки і інновацій. Обговорені концепція Центру, Установчий договір та Положення.

Міжуніверситетське співробітництво:
– 4 вересня 2017 року в Залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася урочиста церемонія вручення диплому «Почесний доктор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», мантії та пам’ятного знаку відомому польському науковцеві, ректору Варшавської політехніки проф.Яну Шмідту.

Проводиться підготовка:
– Для продовження домовленостей, досягнутих в ході візитів проф.Яна Шмідта та 7 польських делегацій наприкінці серпня, готуються ряд візитів до Варшавської, Познаньської та Опольської політехнік –ближчим часом терміни і склад делегацій будуть узгоджені. В тому числі візити ректора М.З.Згуровського.
– на 24-26 вересня 2017 р. візит ректора Анкарського університету проф. Erkan IBIS і підписання Угоди про навчання першої групи турецьких студентів в КПІ за програмами Теплоенергетичного факультету в сфері безпечних ядерних технологій.
Ректор проф. Erkan IBIS є фахівцем в галузі ядерної медицини.
– 2 науково-практичні конференції за підтримки представництва Польської академії наук в Києві:
– 27-29 вересня 2017 р. по відновлюваній енергетиці,
– 26-27 жовтня 2017 р. по чистій воді.
– На 2 жовтня – урочиста церемонія вручення диплому «Почесний доктор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», мантії та пам’ятного знаку президенту Польської освітянської фундації PERSPEKTYWY д-ру Вальдемару Сівінському.
– Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 10-13 жовтня 2017 р.