За матеріалами звіту керівника ДМС на ректораті 18.09.2017 р.

Офіційні візити:
– 11 вересня 2017 р. відбувся візит делегації університету Ханьянг (Республіка Корея) за участі Й.В. Посла Республіки Корея в Україні та Й.В. Посла України в Республіці Корея.
Досягнуто домовленостей продовжити дію існуючої угоди між університетами і підписати оновлений Меморандум про співробітництво з додатками за окремими напрямами співробітництва, такими як стартапи, літні школи, кібербезпека, програма подвійних дипломів та ін.
Проекти цих документів підготовлені і надіслати для узгодження до Ханьянгського університету.
– 14 вересня 2017 р. відбувся візит делегації співробітників міського та районних комітетів КПК та муніципалітету м.Ханчжоу (КНР), організований корпорацією в галузі науки і технологій Zhejiang Golden Egg Science and Technology, з якою був підписаний Меморандум про співробітництво між Корпорацією, КПІ та Науковим парком “Київська політехніка”.

Проектна діяльність:
– За проектом Британської ради відбулась нарада робочої групи. Розглянуті питання міжнародної акредитації навчальних спеціальностей КПІ.

Міжуніверситетське співробітництво:
– Минулого тижня відбувся круглий стіл, присвячений питанням енергетики з представниками Литовського енергетичного інституту.

В Українсько-Японському центрі КПІ:
– 18 вересня о 16:00 в рамках заходів, присвячених року Японії в Україні в Українсько-Японському центрі КПІ ім.Ігоря Сікорського відкриття виставки японської кераміки, створеної українськими майстрами за участі Посольства Японії в Україні.

Проводиться підготовка:
– В рамках підготовки Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge розіслано друге інформаційне повідомлення до диппредставництв зарубіжних країн, акредитованих в Україні та до VIP-персон України.
– 26 вересня 2017 р. візит ректора Таллінського університету технологій.
– Наприкінці вересня візит ректора Анкарського університету, під час якого планується підписання Меморандуму про співпрацю з питань ядерної енергетики (Теплоенергетичний факультет).