За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 25.09.2017 р.

Офіційні візити:
– 2 делегації КНР:
1) університету Тілу Шандунської академії наук;
2) Народного уряду міста Цзямен провінції Гуандун.
Обговорювались можливості навчання і підвищення кваліфікації китайських фахівців в КПІ.
– На японському напрямі – підписано 2 угоди (Інститут прикладного системного аналізу та Світовий центр даних) з університетом Тояхаші, співробітництво подовжено ще на 5 років.

Співпраця з партнерами у Польщі:
– Можливість прориву з регіональними університетами Познані та Ополе.
– З Познані приїде проректор Яцек Гоц до складу міжнародного журі Фестивалю Sikorsky Challenge.
Обговорені питання:
– Створити спільні (Познань-КПІ) студентські стартапи.
– Провести восени 2018 року в Познані Форум ректорів під гаслом “The Engineering Achievements as a Cultural Heritage of Poland and Ukraine” та в рамках цього форуму Конференцію молодих учених-магістрантів та аспірантів, спільних для Познанської політехніки і КПІ.

Проводиться підготовка:
– Візит ректора Таллінського університету технологій 26 вересня 2017 р.
– 28 вересня 2017 р. візит ректора університету м.Анкара – перемовини щодо підготовки в КПІ фахівців для Туреччини з атомної енергетики, підписання Меморандуму.
– 29 вересня 2017 р. Форум Ліги оборонних підприємств (від ДМС – протокольна підтримка).
– 27-29 вересня 2017 р. конференція з Польською академію наук в Києві з відновлювальної енергетики.
– 1-3 жовтня 2017 р. візит В.Сівінського і його родини у зв’язку з церемонією вручення диплому «Почесний доктор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», мантії та пам’ятного знаку 2 жовтня 2017 р.
– Робота з Ханьянгським університетом.
– Робота з Хуавей (створення академії Хуавей).
– Створення Інституту Конфуція.
– 26-27 жовтня з Польською академією наук в Києві конференція по чистій воді.
– 10-13 жовтня 2017 р. Фестиваль інноваційних проектів “Sikorsky Challenge”