Новини КПІ за період з 12 серпня 2017 р. по 13 вересня 2017 р.:

1. 29 серпня в Центрі культури та мистецтв пройшла чергова щорічна сесія науково-педагогічних працівників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». На ній було підписано угоду про подвійний диплом за спеціальністю «Машинобудування» між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанською політехнікою.

2. 31 серпня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся семінар «Перспективи розвитку українсько-польської мобільності студентів і академічного персоналу». Організаторами семінару виступили польська освітня фундація «Перспективи», Комітет з питань іноземної співпраці Конференції ректорів вищих навчальних закладів Польщі та Українсько – Польський центр Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
На семінарі було обговорено стан, можливості та перспективи розширення академічної мобільності між університетами обох країн. Учасники розглянули й деякі питання організації чергового Українсько-Польського форуму Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, який планується провести наступного року у Варшаві.

3. 4 вересня в Залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася урочиста церемонія вручення диплому «Почесний доктор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», мантії та пам’ятного знаку відомому польському науковцеві, ректору Варшавської політехніки Яну Шмідту.

4. 9 вересня в Залі засідань Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в рамках Року Японії в Україні пройшла демонстрація японської чайної церемонії Сhado («Шлях чаю»).

5. 11 вересня 2017 р. КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала представницька делегація університету Ханьянг (Республіка Корея).
До її складу входили керівники університету Ханьянг, які відповідають за низку напрямів його роботи. Очолював делегацію Президент університету Янг Му Лі. Разом з освітянами до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея Лі Янг Гу, директор Корейського освітнього центру в Україні Ю Сенг Бім та інші.
Учасники зустрічі домовилися в дистанційному режимі підготувати текст меморандуму, в якому мають бути визначені загальні принципи і напрями співпраці, й ближчим часом вийти на його підписання. А після цього розпочати роботу над додатками до цього документу з визначенням конкретних умов і спільних проектів.