Новини КПІ за період 19 жовтня-13 листопада 2017 р.:

1. 19 жовтня КПІ імені Ігоря Сікорського відвідала представницька делегація однієї з найбільших у світі неурядових організацій освіти та професійної підготовки World ORT.
Головними питаннями, що їх обговорили учасники зустрічі, були, звісно, питання розвитку вищої технічної та професійної освіти. Не обішли увагою учасники зустрічі й проблем розвитку інноваційної діяльності та створення студентських стартапів, а також можливостей, які з’являються в цьому плані у рамках співпраці провідних українських вишів, передусім КПІ імені Ігоря Сікорського, з ізраїльськими колегами.

2. 25 жовтня КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали Перший секретар з питань науки та технологій Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Вей, термін роботи якого в нашій державі добіг кінця, та його наступниця Чжан Цзюй.
Учасники зустрічі обговорили результати співпраці університету з вишами та науково-дослідними організаціями Китаю.
Чжан Цзюй передала перелік пропозиції щодо нових перспективних напрямів спільної з київськими політехніками діяльності, які перед зустріччю надіслали їй представники освітніх і науково-дослідних організацій Китайської Народної Республіки.

3. 10 листопада КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав рамкову угоду про співпрацю з Національним університетом Чонбук (Chonbuk National University, або скорочено CBNU, Республіка Корея).
Учасники угоди домовилися співпрацювати по трьох напрямах – навчальному, науковому та інноваційному. Зокрема, по першому передбачається обмін навчальними програмами, проведення спільної роботи з розробки і впровадження технологій дистанційного навчання, розробка та видання з дотриманням вимог авторського права спільних навчальних посібників, проведення спільних науково-методичних конференцій, обмін лекціями від кращих викладачів, організація он-лайн конференцій (вебінарів) з провідними науковцями та викладачами для студентів та аспірантів обох університетів тощо; по другому – проведення спільних наукових досліджень та публікація спільних наукових статей, налагодження обмінів аспірантами і докторантами, спільна реалізація проектів, що входять до складу великих науково-технічних міжнародних програм, сприяння поширенню інформації, що представляє взаємний інтерес у дослідженнях, нових розробках, публікаціях та інших матеріалах та інше; по-третьому – спільне проведення заходів, спрямованих на розширення обсягів впровадження результатів фундаментальних, дослідницьких та прикладних досліджень технологічної орієнтації та комерціалізації результатів наукових досліджень, проведення маркетингових досліджень для визначення потенційних споживачів наукомісткої продукції учасників угоди (за окремими договорами), реєстрація наукових розробок учасників угоди, які мають перспективи комерціалізації тощо.