За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 02.10.2017 р.

Офіційні візити:
– 26 вересня 2017 р. візит ректора Талліннського університету технологій проф.Jaak Aaviksoo. Відновлення традиційно сильних зв’язків в минулому, активізація співробітництва за сучасних умов, спільна участь в європейських програмах Horizon 2020, ERASMUS+.
– 28 вересня 2017 р. візит ректора університету м.Анкара проф.Erkan İBİŞ та Й.В. Посла Турецької Республіки в Україні п.Yönet Can TEZEL.
Перемовини з ректором КПІ щодо навчання громадян Туреччини в КПІ за магістерськими програмами в сфері атомних електростанцій.
Підписано Угоду з цих питань, сформовано спільну з турецькою стороною “інтерфейсну групу”, яка має швидко напрацювати узгоджений текст Угоди, де вже буде конкретика, включаючи узгоджені ціни на навчання (в цьому плані працюємо з Департаментом економіки і фінансів, щоб ціни були і обґрунтовані, і вигідні для КПІ).
Лист запрошення Й.В. Посла Турецької Республіки в Україні п.Yönet Can TEZEL.
– 29 вересня у КПІ ім.Ігоря Сікорського відбулася зустріч Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша, Й.В. Посла Великої Британії в Україні пані Джудіт Гоф, тимчасово Повіреного у справах Посольства Швейцарії в Україні д-ра Крістофа Шпєті зі студентами нової магістерської програми «Врегулювання конфліктів та медіація»
– 26 вересня 2017 р. візит делегації KIST – Корейського інституту науки і технологій: обговорювались перспективи співробітництва в сферах радіоелектроніки, електроніки, біомедичної інженерії.
– Відбулася повторна, завершальна зустріч О.М.Новікова та С.І.Сидоренка з компанією провінції Чжецзян “Zhejiang Golden Egg Science and Technology”, м.Ханчжоу.
Підтверджено їх наміри швидко вивести на ринок інноваційні проекти, які вже сьогодні може запропонувати КПІ, і швидко отримати прибуток. Але які це проекти?
– 28 вересня 2017 р. КПІ прийняв в участь в засіданні Нацкомісії України у справах ЮНЕСКО з питань формування дорожньої карти євроінтеграції України.

Конференції, форуми:
– 27-29 вересня 2017 р. разом з Представництвом польської академії наук в Києві (проф.Г.Собчуком) проведена XVІІI Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті».
1.7. 29 вересня 2017 р. в КПІ ім.Ігоря Сікорського відбувся Форум ліги оборонних підприємств України.
1.8. Пам’ятник Конфуцію – працюємо з Посольством КНР в Україні.

Проводиться підготовка:
– 26-27 жовтня 2017 р. разом з Представництвом польської академії наук в Києві Міжнародна конференція по чистій воді, яка теж стала вже традиційною.
– 4 жовтня 2017 р. Міжнародний молодіжний форум «Космос і майбутнє» (Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання “Сузір’я”).
– 6 жовтня 2017 р. о 9:30 – візит делегації Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) Міністерства оборони США.
– 6 жовтня 2017 р. о 12:00 – візит віце-президента університету “Техніон”
– Готуємо відрядження ректора М.З.Згуровського до Познанської та Опольської політехнік.
Доопрацьовуються тексти двох виступів. Програма поїздки.
– Лист-запрошення проректору Познанської політехніки проф.Я.Гоцу увійти до складу міжнародного журі Фестивалю інноваційних проектів “Sikorsky Challenge” – відправлено.
– 2 жовтня 2017 р. урочиста церемонія вручення диплому, мантії та пам’ятного знаку “Почесний доктор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»” президенту польської освітянської фундації “PERSPEKTYWY” п.Вальдемару Сівінському.
– Для Варшавської політехніки, для університету Ханьянг і для інших парнерів готуємо банк даних на 220 провідних вчених КПІ для передачі і формування міжнародних консорціумів.
– Нова Угода з Варшавською політехнікою (авіація і космос).
– Фестиваль інноваційних проектів “Sikorsky Challenge”.