Китайсько-українське партнерство: Huawei-Ukraine та КПІ ім. Ігоря Сікорського

Сьогодні КПІ ім. Ігоря Сікорського підтримує зв’язки та розвиває партнерські відносини із багатьма іноземними компаніями, серед яких «Huawei Україна» – одна з найбільших світових компаній у сфері телекомунікацій.
Активне і плідне співробітництво розпочалося ще у вересні 2016 року, коли між «Huawei – Україна» та Київською політехнікою був укладений Меморандум про взаєморозуміння. Китайська телекомунікаційна компанія підписала угоди про співробітництво з декількома ВНЗ України, і, приємно відзначити, що саме КПІ ім. Ігоря Сікорського став першим університетом-партнером «Huawei – Україна».
В рамках співробітництва було зроблено чимало корисного. Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського, які відзначились успішністю у навчанні, другий рік поспіль отримують матеріальні заохочення від компанії у вигляді стипендій.
Крім того, успішним проектом стала програма “Seeds for Future”, мета якої забезпечити підтримку найталановитішій молоді, яка зацікавлена в роботі у високотехнологічних галузях економіки. Таким чином, студенти, що пройшли конкурсний відбір, отримали чудову можливість не тільки ознайомитись із сучасними тенденціями у розробках інтернет-додатків для мобільних пристроїв, мережевих та хмарних технологій та іншими передовими досягненнями у сфері ІКТ, а й в той же час відвідати Китай.
До речі, з нагоди завершення чергового етапу даної освітньої програми компанією «Huawei – Україна» 8 грудня 2017 року була ініційована масштабна подія у Головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В урочистій церемонії взяли участь 12 партнерів-університетів компанії, в тому числі й КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Та на зазначених проектах співпраця «Huawei – Україна» і нашого університету не завершується. Розпочато співробітництво у рамках нового проекту – програми HAINA (Huawei Authorized Information and Network Academy program), за якою передбачається створення Академії «Huawei» та передача ІКТ КПІ ім. Ігоря Сікорського. З огляду на вдалі результати попередніх проектів, жодних сумнівів щодо успішності нової програми не виникає.
Відтак, хочеться висловити вдячність представництву компанії «Huawei» Україні за надійне партнерство та чудові можливості для талановитої молоді.