За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 26.12.2017 р.

Офіційні візити:
– 21 грудня 2017 р. візит делегації компанії Alsalam Aerospace Industries (Саудівська Аравія) на чолі з її президентом п.Yahua Homoud H. Alghoraibi і перемовини з ректором КПІ на предмет можливої підготовки в майбутньому в КПІ ім.Ігоря Сікорського фахівців на замовлення цієї компанії в галузі авіаційних технологій.
Ця компанія відноситься до категорії таких компаній, з якими працює КПІ, як Боїнг, Прогрестех, Тукана інжиніринг, Антонов.
Передбачаються подальший контакт для уточнення кількісних і якісних параметрів такого замовлення, скільки і якого профілю фахівців має підготувати КПІ в Саудівській Аравії, проробка питань, пов’язаних з працевлаштуванням цих випускників КПІ в фірмах Саудівської Аравії та їх партнерів.
– Здійснювали протокольне забезпечення зустрічі з керівництвом “Укроборонпрома” та укладання Угоди між КПІ ім.Ігоря Сікорського та Державним концерном “Укроборонпром” в сфері науково-технічного та навчального співробітництва.
Стартовим є проект «Підготовка фахівців за магістерською програмою “Управління в сфері оборонно-промислового комплексу”» на базі Факультету соціології і права та Факультету менеджменту і маркетингу.
– 18-19 грудня 2017 р. проведені перемовин з делегацією університету м.Анкара у зв’язку з необхідністю здійснити силами обох університетів-партнерів гармонізацію навчальних програм підготовки в КПІ фахівців для Туреччини в сфері безпечних ядерних технологій і роботи АЕС.
До складу делегації КПІ крім співробітників ДМС входили ще і фахівці Теплоенергетичного факультету на чолі з проф.Є.М.Письменним.

Проектна діяльність:
– Працює група адміністрування проекту по створенню філії КПІ в Єгипті в складі двох факультетів (інформаційних технологій та інженерії).

Внутрішньоуніверситетська діяльність:
– На засіданні координаційної групи з поглиблення процесів інтернаціоналізації університету – відбувся розгляд проекту програми дій за цим напрямом. Проект в цілому схвалено і найближчим часом буде представлений на розгляд ректору і членам ректорату.