За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 22.01.2018 р.

Офіційні візити:
– 16 січня 2018 р. зустріч ректора М.З.Згуровського з Й.В. Послом Республіки Корея в Україні п.Лі Янг Гу. Обговорено наступні ідеї розвитку концепції Українсько-Крейського центру освіти, науки та інновації (посилення саме інноваційної складової в майбутній діяльності, ідея функціонування центру як відкритої платформи, яку засновують Ханьянгський університет та КПІ ім. Ігоря Сікорського, а далі до спільної діяльності в центрі залучаються Чонбук університет та AIST, Національний гірничий університет, Харківська політехніка, Маріупольський та Вінницький технічні університети – тобто ті університети України, де вже створені філії стратап школи КПІ.
– 17 січня 2018 р. зустріч і розмова з Й.В. Послом Республіки Польща в Україні п.Яном Пєкло під час Різдвяно-Новорічного вечора академічної спільноти України і Польщі. Розмова була присвячена ідеї створення фільму про Костянтина Калініна – видатного українського авіаконструктора, який має польські корені.
Аналогічна розмова відбулася і з пані Емілією Ясюк, радником Посла з гуманітарних питань.

Міжнародне визнання:
– Співпрацювали зі штаб-квартирою Nobel Sustainability Trust, Швейцарія, – з питань організації роботи Національного номінаційного комітету по присудженню премії Нобелівського фонду сталого розвитку, Угода з яким передбачає, що КПІ ім. Ігоря Сікорського визначений як базовий університет України, якому надано право відбору національних кандидатів і проектів для участі в конкурсі на Нобелівську премію сталого розвитку.

Проводиться підготовка:
– На 16 лютого 2018 року – міжнародна конференція “Формування національної інфраструктури геопросторових даних в контексті розбудови цифрового суспільства” (базовим є Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку).