[Анонс] 23-я Конференція Міжнародного товариства з бізнес інновацій і управління технологіями

23-я Конференція Міжнародного товариства з бізнес інновацій і управління технологіями (МТБІУТ) відбудеться у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” 14-16 травня 2018 року. Тема заходу: “Виробництво, інновації і циркулярна економіка”. Метою конференції є створення форуму для обміну думками між науковцями університетів і практиками промисловості щодо останніх міжнародних інноваційних бізнес розробок у галузі менеджменту, а також пошук можливостей для співпраці серед Ії учасників. Очікується також, що конференція сприятиме налагодженню контактів, співпраці і спільних зусиль щодо просування теорії та практики для визначення основних тенденцій у виробництві, інноваціях і циркулярній економіці. Конференції МТБІУТ були дуже успішними у плані залучення учасників з усіх куточків світу. Сьогодні регіональний розвиток їх діяльності охоплює Європу, Африку і Азіатсько-Тихоокеанський регіон.