За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 19.02.2018 р.

1. Найбільш важливі заходи тижня:
1.1. Візит і бесіда із студентами Й.В. Посла США в Україні пані Йованович.
1.2. 18 лютого 2018 р., візит до КПІ ім.Ігоря Сікорського Й.В. Посла Японії в Україні п.Шігекі Сумі – у зв’язку із Японським Новим Роком.
1.3. 16 лютого 2018 р. делегація Посольства Канади на чолі із заступником директора Відділу міжнародного розвитку пані Бронвін Крюден з метою участі в міжнародній конференції “Формування національної інфраструктури геопросторових даних у контексті розбудови цифрового суспільства”. Активізація гендерної співпраці.
1.4. 13 лютого 2018 р. – візит і перемовини (по лінії Наукового парку та Департаменту перспективного розвитку) із компанією Samsung Electronics (Республіка Корея) на чолі із керівником Samsung Research Centre паном Cho Seung-Hwan (делегація близько 20 осіб). Предмет перемовин: криптографія та кібербезпека.
1.5. На засіданні Вченої ради прийнято рішення про створення філії КПІ в Єгипті – як необхідний крок для здійснення всіх наступних необхідних з юридичної точки зору кроків в Україні і в Єгипті.
– Бізнес-план.
– Новий гуртожиток.
– 3 поверхи відремонтувати.
Проблема – підготовка 240 місць в гуртожитках на достойному рівні.
На початку березня, в КПІ, плануються перемовини із єгипетською стороною.

2. Що із найближчого в роботі?
2.1. На звернення Й.В. Посла України в Латвії п. Аліси Олександрівни Подоляк підготували текст Угоди про співпрацю із Ризьким технічним університетом.
Планується, що ректор КПІ буде запрошений до складу делегації України на чолі із Прем’єр-міністром України В.Б. Гройсманом, яка 2-го березня має здійснити візит до Риги – для підписання цієї Угоди.
2.2. 21 березня 2018 р. о 15.00 очікуємо на черговий візит Й.В. Посла Японії п.Ш.Сумі із нагоди відкриття виставки молодого японського митця пані Маюко Канадзава.
2.3. 21 березня 2018 р. прийом делегації Шведської агенції з ядерної безпеки на її прохання з метою ознайомлення із досвідом КПІ ім.Ігоря Сікорського по підготовці фахівців в цій сфері.
2.4. З 27-го березня 2018 р. з аналогічним по меті візитом прибуває делегація Познанської політехніки. Заплановано також питання створення спільного супутника.
2.5. Отримано запрошення ректору КПІ ім.Ігоря Сікорського до участі 23-25 травня 2018 р. в конференції IREG в Бельгії – в якості запрошеного доповідача.
2.6. Очікуємо на візит до КПІ ім.Ігоря Сікорського і на лекцію для студентів Й.В. Посла Грузії в Україні п.Гели Думбадзе.
2.7. 20 березня 2018 р. ввечері зустріч 35-ти студентів КПІ ім.Ігоря Сікорського із заступником держсекретаря США.
2.8. 19-25 березня 2018 р. делегація університету Гуанчжоу.