В Українсько-Польському центрі

Вальдемар Сівінській отримав звання «Почесний золотий інженер 2018 року»

В штаб-квартирі Вищої технічної організації в м. Варшава 28 лютого 2018 року було урочисто вручено сертифікати про присудження престижного звання “Золотий інженер”.
Сертифікат «Почесний золотий інженер 2018 року» було вручено президенту освітянського фонду “Перспективи”, Почесному доктору КПІ ім. Ігоря Сікорського Вальдемару Сівінському.

Інженери – авангард прогресу, без них не буде сучасної економіки, – сказав під час церемонії п. Анджей Дера, міністр Канцелярії президента Республіки Польща.

А пані Єва Манькевич-Кунди, президент Головної ради NOT (польського інженерного товариства), сказала: “Ми повинні подякувати нашим лауреатам. Вони роблять фантастичну роботу в усіх областях техніки”.

Я зворушений, отримавши таку високу відзнаку від польського інженерного товариства, – говорить Вальдемар Сівінській, – Це означає, що мене оцінили як за свої особисті журналістські, управлінські і рейтингові досягнення, так і за різноманітні заходи “Перспектив”, що направлені на підвищення якості освіти в області точних і технічних досліджень в Польщі. Велике спасибі всім співробітникам, партнерам і друзям “Перспектив”.

Читати також (польською)