За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 19.03.2018 р.

Офіційні візити:
– 15 березня 2018 р. візит до КПІ ім.Ігоря Сікорського та зустріч із студентами американського астронавта Рендольфа Брезніка.
– 15 березня 2018 р. ректор КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровський приймав віце-президента Боїнгу п.Джона Гамільтона. Обговорювались питання поглиблення співробітництва КПІ із Боїнгом за участі компанії “Прогрестех”.

В Національному номінаційному комітеті:
– Відбулася скайп-конференція ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського із представниками Nobel Sustainability Trust п.Майклом Нобелєм та п.Миколою Корпаном.
Очікується візит п.Майкла Нобеля в травні 2018 р.

Міжуніверситетське співробітництво:
– Представники КПІ ім.Ігоря Сікорського взяли участь в спеціальному семінарі Американських рад з міжнародної освіти щодо нових можливостей розвитку партнерства між університетами України та США.

Міжнародне визнання:
– 16 березня 2018 р. відбулося друге засідання Робочої групи по забезпеченню позитивної динаміки показників КПІ ім.Ігоря Сікорського в світових рейтингах університетів.
– 28 лютого 2018 р. в штаб-квартирі Вищої технічної організації в м.Варшава сертифікат «Почесний золотий інженер 2018 року» було вручено президенту освітянського фонду “Перспективи”, Почесному доктору КПІ ім.Ігоря Сікорського Вальдемару Сівінському.

Проводиться підготовка:
– Візит і виступ перед студентами Й.В. Посла Грузії в Україні п.Гели Думбадзе – 21 березня 2018 р. з 13:30.
– 22-23 березня 2018 р. переговори із делегацією ректорату університету м.Гуанчжоу, які були розпочаті делегацією КПІ ім.Ігоря Сікорського на чолі з проректором П.О.Киричком рік тому.
– 26-27 березня участь проректора П.О.Киричка в роботі делегації МОН України на чолі з Міністром пані Л.М.Гриневич в Туреччині.