За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 16.04.2018 р.

Офіційні візити:
– 13 квітня 2018 р. проректор О.М.Новіков спільно з ДМС (А.П.Шишолін) приймав проектного менеджера від Cyber Crime Program Office Ради Європи п.Георгія Джохадзе. Обговорювалась можливість відкриття в КПІ ім.Ігоря Сікорського центру з кібербезпеки для країн Східного Партнерства.
– 10-11 квітня 2018 р. відбулася зустріч ректора М.З.Згуровського з ректором Магдебурзького університету ім.Отто-фон-Геріке проф.Й.Штракельяном. Йшлося про новий етап розвитку співробітництва через вдосконалення діяльності спільного українсько-німецького факультету.

Проводиться підготовка:

– На 15-16 червня Освітній конгрес “Школа майбутнього”, який буде присвячено основним питанням реформування української освіти.
– На другу половину травня перемовини із корпорацією Хуавей щодо заснування в КПІ ім.Ігоря Сікорського освітньої Академії Хуавей.
– 3 травня – візит університету Чонбук, Республіка Корея, з питань науково-технічного співробітництва.
– 4 травня – візит ректора університету м.Салоніки проф.Міткаса