Відкриття Лабораторії чистої води на Інженерно-хімічному факультеті

За підтримки Уряду Туреччини – відкриття Лабораторії чистої води на Інженерно-хімічному факультеті

Між Урядом Турецької Республіки і Кабінетом міністрів України у 2002 році була укладена Угода “Про технічне і фінансове співробітництво”.
Представником Уряду Туреччини в Україні по виконанню положень цієї Угоди виступає ТІКА – Турецька агенція зі співробітництва та координації при Раді міністрів Турецької Республіки – через програми та проекти, які фінансуються Урядом Туреччини.
Ряд проектів ТІКА вже забезпечила для КПІ ім.Ігоря Сікорського. Про один з таких проектів йдеться нижче.
24 жовтня 2018 року на Інженерно-хімічному факультеті відбулось відкриття Лабораторії чистої води.
Реконструкційні роботи та оснащення Лабораторії новітнім обладнанням стало можливим саме завдяки проекту ТІКА.
Під час відкриття Лабораторії чистої води Координатор проекту ТІКА в Україні п.Хаджи Байрам Болат подякував керівництву Київської політехніки за сумісну роботу та висловив сподівання на подальшу конструктивну та плідну співпрацю, адже на майбутнє планується реалізація нових спільних проектів в освітній, науково-інноваційній сферах та в людському вимірі.
Так, важливим для КПІ ім.Ігоря Сікорського є новий проект, що готується силами ТІКА: архітектурно-художньої реорганізації зали Вченої ради КПІ.

Довідково
В КПІ взаємодію із ТІКА координують:
з боку ДМС – К.В. Юдкова,
з боку ДАГР – П.Д. Костюченко.

Департамент міжнародного співробітництва,
Департамент адміністративно-господарської роботи