Під девізом «IT for She!» (IT для неї!)

Women in Tech Summit
Саміт дав можливість побачити нову Варшаву – модерну, прогресивну, високотехнологічну. Участь у саміті взяли близьмо тисячі учасниць з України, Білорусії, Молдови та центральної Азії, які є студентками, або вже працюють у IT cфері. В українських вишах на спеціальностях, безпосередньо пов’язаних із програмним забезпеченням, дівчата становлять близько третини студентства. Поряд з цим, українська дослідниця М.Маєрчик зазначає, що лише незначна частина з них «доходить» до ІТ компаній і ще менша – працює за своєю спеціальністю: не більше 5 % у ІТ-компаніях Харкова.
Проте у деяких країнах ситуація ще гірша, так з 2012 року Міністерство освіти Ірану загалом закрило доступ жінкам до багатьох інженерних та комп’ютерних спеціальностей з причин того, що дівчат було «забагато».
Для подолання інтелектуальних втрат Польща як член Євросоюзу запровадила відповідні інституційні зміни. Директивою ЄС у країнах Євросоюзу ліквідовані положення законів, що обмежували жінкам доступ до науки та кар’єрне зростання жінок у дослідженнях.
Для України актуальними зараз є три цілі, що входять до Стратегії гендерної рівності у дослідженнях та інноваційній політиці відповідної Європейської комісії (European Commission’s strategy on gender equality in research and innovation policy (GEAR)):
1. Сприяння рівності в науковій кар’єрі;
2. Забезпечення гендерної рівноваги у процесі прийняття рішень;
3. Інтеграція гендерного виміру в дослідження та зміст інновацій.

Досягнення прогресу та стабільності розвитку потребує розкриття потенціалу жінок, адже жінки становлять більшість працездатного населення нашої країни. Варто відзначити особливу повагу європейських країн до фемінізму – руху, завдяки якому жінки здобули громадянські права, зокрема право на освіту. Першою експозицією на саміті зустрічала дівчат саме феміністська спільнота. Дуже швидко розійшлися наліпки та журнали, що надихали дівчат «We can do it!», «Kobiety wiedza, co robia» . Яскравими були феміністичні виступи.
В Україні гендерна дискримінація заборонена законами, проте у сфері ІТ існує і гендерний дисбаланс, і опосередкована дискримінація, і «скляна стеля» у комп’ютерних науках, що є прихованою дискримінацією. З першого курсу у наших студенток знижують мотивацію фразами «Навіщо дівчині технічні науки!?», «Ви сюди прийшли щоб заміж вийти», «Жінка програміст як морська свинка» і «Будете потім на диплом каструлю з борщем ставити». Мабуть через це на саміті дуже багато уваги приділялося саме мотиваційним виступам та воркшопам.
Цікавість викликала дискусія «Female Leadership — A Potential Revolution in Business, Technology, and Everything Else», адже КПІ взяв курс на розвиток лідерських якостей наших студенток, та тематичні семінари і воркшопи 27 листопада, зокрема: Centred Leadership: How Talented Women Thrive — McKinsey & Company (Централізоване лідерство: як розвиваються талановиті жінки – McKinsey & Company).

Викладачок змусила замислитись дискусійна панель Smart World вже тут – чи готова STEM-освіта прийняти цей виклик?», адже, навіть протягом подорожі, дівчата з нашої делегації значно більше комунікували через соціальні мережі та месенджери ніж «на живо»!
У зв’язку із планами впровадження в Україні резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” цікаво, що серед ініціаторів створення системи стратегічної комунікації в Міністерстві національної оборони Польщі є жінки. Пані Анна Пачольська (Anna Pacholska) є представником Міністерства національної оборони в керівному комітеті Центру стратегічних комунікацій НАТО. Вона тісно співпрацює з установами, відповідальними за кібербезпеку, а у вільний час є ентузіастом міжнародного космічного права. Зауважимо, що технологічний прорив популярних в Україні аутсорсингових ІТ-кампаній, також тісно пов’язаний із кібербезпекою, і там будуть раді побачити випускниць КПІ ім.. Ігоря Сікорського.
Щоб підтримати жінок-науковців, Міжнародний фонд Zonta International Foundation щорічно присуджує десятки грантів, одержувачами яких можуть стати жінки будь-якого громадянства та місця проживання, які проходять навчання в аспірантурі будь-якого університету світу, де акредитована PhD- програма аерокосмічного профілю.
А підтримка нашим жінкам дуже потрібна. У сучасному українському суспільстві на жінку покладено, як мінімум, потрійні обов’язки: сімейні справи, виховання та догляд дітей і професійний розвиток у конкуренції за робоче місце. STEM-галузі мають найдинамічніший розвиток, тож випускницям технічних вишів і молодим науковицям складно поєднувати різні види навантаження, а консервативні підходи значно обмежують жіночу самореалізацію. Виступаючі на саміті жінки, які досягли висот кар’єрного успіху, мали такі ж проблеми у минулому столітті. Для українських студенток їх досвіді досі є актуальним. Як подолати тиск оточення і пройти «крізь терни до зірок» розповідали жінки, що стали успішними та вдало вибудовували свою кар’єру:
Застарілі стереотипи про жіночі ролі конфліктують із технологічним прогресом. Стало зрозуміло, що світові лідери ІТ-індустрії: Dell, Ericsson, Facebook, Google, Intel, 3M та компанії Бош, Електролюкс, Самсунг, P&G – партнери саміту, викорінюють упереджене ставлення до жінок та готові побачити зміни як вона зробить у новому світі цифрових технологій!

Заходи програми:
– Discussion Panel: Forget the singularity! — What is the real disruptive potential of AI today? Moderator: Aleksandra Przegalińska, PhD, scientist, Akademia Leona Koźmińskiego/MIT (Забудьте про особистість! – Який реальний руйнівний потенціал штучного інтелекту сьогодні?)
– Is this the first ever non-boring panel on DIVERSITY? Moderator: Joanna Obstój, Senior Engineer, Executive Director,Goldman Sachs Poland (Це перша не нудна панель про різноманітність?)
– Women in STEM — How Do We Build the Critical Mass Needed? Moderator: Bianka Siwińska, PhD, CEO, Perspektywy (Жінки в STEM – як ми будуємо потрібну критичну масу?)
– Strong Woman Trap: Mentoring Culture and How It Is Critical for Women to Break Into Leadership at an Accelerated Rate— Facebook (Пастка сильної жінки: культура наставництва і як це критично для жінки перейти до лідерства з високим прискоренням — Facebook)
– Centred Leadership: How Talented Women Thrive, part 2— McKinsey & Company (Централізоване лідерство: як розвиваються талановиті жінки, частина 2 – McKinsey & Company)
– Debunking the Myth of a Clear Career Path — Facebook (Скасування міфу про зрозумілий шлях до кар’єри – Facebook)
– “I’ve got the Power!” — career paths of IT & Tech in public administration, Chancellery of the Prime Minister, Ministry of Digital (“У мене є влада!” – відкриті шляхи розвитку IT & Tech в публічній адміністрації, канцелярія прем’єр-міністра, міністерства Цифрові справи, Міністерства національної оборони)
– Affairs, Ministry of National Defense Shesnnovation — Competition for the best TECH/SCIENCE female startup — 5 best PITCHES 2018 from “Girls Go Start-up Academy” by Perspektywy and TOP500 Innovators (Конкурс на кращийтехнічний / наукович жіночий стартап – 5 кращих PITCHES 2018 від “Girls Go Start-up Academy” від Perspectywy та TOP500 інновацій.)
– Privacy Policies and Data Security — Facebook (Політика конфіденційності та безпека даних – Facebook)
– 2nd career — Mother in IT Industry — Google (Друга кар’єра – Мати в ІТ-індустрії – Google)
Ю.В. Стребкова

Women in Tech Summit
Women in Tech Summit
Women in Tech Summit
Women in Tech Summit