За матеріалами звіту проректора С.І.Сидоренка на ректораті 17.12.2018 р.

1. Найбільш важливі події тижня.
1.1. На польському напрямі.
1.1.1. Підготовка урочистої церемонії з нагоди присвоєння звання «Почесний доктор КПІ ім. Ігоря Сікорського» ректору Познанської політехніки Томашу Лодиговському 15 квітня 2019 року.

1.2. На китайському напрямі.
1.2.1. 10 грудня відбувся візит делегації провінції Чжецзян КНР, Чжецзянського університету та компанії Golden Egg Science and Technology.
1.2.2. 13 грудня спільно з ДНІ приймали делегацію Інституту хімії і хімічної промисловості Сіньцзянського університету, КНР (базовим був Хіміко-технологічний факультет, кафедра технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології, кафедра органічної хімії та технології органічних речовин).

1.3. На турецькому напрямі.
1.3.1. 13 грудня – візит голови правління посередницької компанії Aymir Holding (Со.) п. Mehmet Cerrah Kiran та генерального директора п. Turan Ugurlu.
1.3.2. 11 – 16 грудня відбувся візит проф. Хасі Якуп Озтуна з Докуз Єлюльського університету (м. Ізмір, Турецька Республіка) – приймали на базі ВПІ.

1.4. 14 грудня відбулась лекція для студентів ФСП п. Джонатана Лейф Хейса, регіонального координатора біженців Державного департаменту (США), на тему: “Гуманітарна допомога з боку США – глобально та в регіоні”.
1.5. 14.12.2018 р. спільно з Факультетом біомедичної інженерії щорічний міжнародний науковий захід “V Амосівські читання” – до дня народження Миколи Михайловича Амосова.