Шановні члени та членкині Громадської експертної ради з ґендерних питань при МФО «Рівні можливості»

6 вересня цього року біля Верховної Ради України відбудеться акція громадських об’єднань на підтримку нового Виборчого Кодексу.

Громадська Рада готова приєднатися до Акції на умовах окремої «жіночої» колони з гаслом: «Жінок в парламент – 50%». Це одна з цілей, навколо якої ми об’єднувалися. У рамках Акції ми формуємо свою групу представниць/представників жіночих та ґендерно орієнтованих організацій, які представлять як національні, так і регіональні громадські організації.

Така активність буде на користь підтримки тих ініціатив МФО «Рівні можливості», які спрямовані на активізацію і створення можливостей більш активного залучення жінок і участі їх у політиці, та ініціатив, спрямованих на квотне закріплення такої участі.

Будь ласка, поширте це повідомлення серед своїх партнерських організацій, аби всі зацікавлені могли приєднатися до Акції.

У цей же день заплановано засідання Громадської ради з 13:30 до 16:00 в готелі «Україна», під час якого ми підіб’ємо підсумки нашої участі в Акції та обговоримо найближчі плани. Прошу запропонувати найнагальніші теми для включення їх у порядок денний.

Проїзд учасників/учасниць буде відшкодовано, якщо така потреба буде зазначена під час попередньої реєстрації. Умови відшкодування проїзду так само будуть надіслані пізніше. З огляду на ранній час початку Акції (9:00), тим, хто не встигатиме приїхати ранішніми потягами і потребуватиме поселення напередодні (в ніч з 5-го на 6-те вересня), така можливість також надаватиметься. Для збору учасників/учасниць Акції буде зарезервована зала у готелі «Україна» (вул. Інститутська, 4), де буде можливість учасницям/учасникам з регіонів залишити свої речі, випити ранкову каву і перекусити. Звідти ж організовано ми приєднаємось до Акції.

Заохочую всіх вас, дорогі колеги і колежанки, приєднатись до спільної Акції, аби своєю активною позицією підтвердити відданість нашій об’єднавчій ідеї: підтримці паритетного представництва жінок у політиці на всіх рівнях і в усіх органах влади, утвердженню принципів рівності і паритетної демократії! Це наш час бути почутими!!

З повагою,

Лариса Кобелянська, координаторка Громадської експертної ради з ґендерних питань при МФО «Рівні можливості»

Реєстраційна форма для участі в Акції за посиланням:

З організаційних питань звертатись: hromadskaradamfo@gmail.com
Лариса Кобелянська: +38 067 276 36 90
Ірина Раупова: +38 093 917 47 98

*     *     *

Girls2LeaderUkraine
Привіт! Якщо тобі вже виповнилось 14, ти навчаєшся в старшій школі або в університеті, в тебе багато ідей, як змінити своє місто, країну, читай далі.

Саме для тебе в Україні стартувала нова безкоштовна світова програма – Girl2Leader. Ми хочемо допомогти дівчатам реалізувати свої амбіції в політиці. Успішні жінки-політики готові ділитися з тобою своїм досвідом.
Якщо ти готова дізнатись більше про політику, агов до нас!

У жовтні в тебе буде можливість відвідати Верховну Раду й особисто поспілкуватися з успішними жінками-депутатами та такими ж активними дівчатами, як і ти!

Для цього потрібно:
-лайкнути сторінку Girl2LeaderUkraine у Facebook та/або підписатись в Instagram
– поділитися цим постом у Facebook та/або Instagram
-до 31 липня розказати нам про своє бачення ідеального політика – написати, зробити відео, намалювати малюнок або зробити фото та надіслати нам на пошту G2L.Ukraine@gmail.com разом зі своїм фото, яке буде згодом опубліковано. Також інформацію можна надіслати в повідомлення у Facebook та/або Instagram
– використовуй хештеги:
#Girl2Leader
#Girl2LeaderUkraine
#LeadLikeAGirl
#ДівчатУЛідери

Ми ж знаємо, що справжні лідери це дівчата