[Анонс] П’ятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі

УВАГА !

З 1 березня по 31 липня 2020 року молоді українці знову матимуть можливість пройти п’ятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамках програми «Міжнародна парламентська стипендія» (lnternationales Parlaments-Stipendium).

Інформаційна довідка: “Міжнародна парламентська стипендія” передбачає стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу в якості помічників та одночасне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Берлінському Вільному університеті, Берлінському університеті ім.Гумбольдта або Берлінському технічному університеті). Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, які цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь у суспільно­ політичному житті своєї країни. Передумовами участі у програмі є наявність громадянства України, диплому про вищу освіту, а також дуже добре володіння німецькою мовою. Стажування триватиме з 1 березня по 31 липня 2020 року. Стипендіатам надається щомісячна стипендія у сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються транспортні витрати на подорож до та з Берліна.

Детальнішу інформацію, а також необхідні формуляри можна знайти на інтернет-сторінці Німецького Бундестагу.
Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі – ЗІ липня 2019 року.

Лист Й.В. Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні п.Ернста Райхеля