ЛОГІСТИКА МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ
«УРОКИ ЧОРНОБИЛЯ – ДЛЯ ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ СВІТУ»
21-23 квітня 2016 року

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Міжнародний форум «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу» відбудеться 21-23 квітня 2016 року в місті Київ, в Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».
Адреса: м.Київ, проспект Перемоги, 37, тел. +38 (044) 204 94 88, 204 84 75 (мапа кампусу КПІ, сенсорна мапа кампусу КПІ, KPImaps)

РОБОТА СЕКРЕТАРІАТУ

20-23 квітня 2016 року в кімнаті 157 корпусу №1 КПІ ім. Ігоря Сікорського буде працювати секретаріат Форуму.
Керівник Секретаріату – професор Сергій Шукаєв, телефон +38 (044) 204 94 88, e-mail: mail@chornobylforum.org.

В секретаріаті Форуму учасники можуть:

  • отримати матеріали Форуму;
  • отримати інформацію про технічний тур на Чорнобильську АЕС з відвіданням міста Прип’ять 21 квітня 2016 року;
  • отримати інформацію про транспортне обслуговування;
  • замовити таксі;
  • отримати інформацію про художні експозиції в Центрі культури та мистецтв;
  • отримати інформацію про екскурсійні програми;
  • відмітити відрядження.

20-21 квітня реєстрація учасників буде проходити кімнаті 157 корпусу №1 КПІ ім. Ігоря Сікорського.
22 квітня реєстрація учасників буде проходити в фойє Центру культури і мистецтв.

СТУДЕНТСЬКІ СЕРВІСНІ КОМАНДИ

Під час Форуму будуть працювати студентські сервісні команди (близько 150 студентів). Члени команд будуть носити футболки з логотипом “Chornobyl’s Legacy for the Nuclear Safety, April 22, 2016“.
Функція студентських сервісних команд – надавати допомогу з будь-яких питань учасникам Форуму (зустріч-проводи, екскурсійні та культурні програми, замовлення таксі та інше).

ТРАНСФЕР

Міжнародні авіарейси прибувають до міжнародного аеропорту “Бориспіль”, який розташований приблизно за 30 км від центру міста Київ.
Локальний оргкомітет Форуму забезпечуватиме зустріч гостей в аеропорту “Бориспіль”, їх супровід до автобусів та трансфер до готелів. За заявками учасників до локального оргкомітету Форуму з міжнародного аеропорту “Бориспіль” буде організовано трансфер учасників – іноземних громадян. Для організації зустрічі необхідно надати до локального оргкомітету Форуму (Варавва В.Л. +38 (044) 236 10 15, varavv@kpi.ua та u.abramiuk@kpi.ua) інформацію про прибуття (дата, час та номер рейсу).
Пункт зустрічі учасників Форуму, біля якого буде розташовано банер Форуму “Chornobyl’s Legacy for the Nuclear Safety, April 22, 2016“, буде працювати в холі аеропорту «Бориспіль» в залі прильоту (термінал Д). Учасників будуть зустрічати в аеропорту «Бориспіль» 20 та 21 квітня 2016 року. Буде також організована зустріч учасників Форуму на залізничному вокзалі за попередніми заявками учасників.
Автобуси, що будуть обслуговувати Форум, матимуть банери з логотипом “Chornobyl’s Legacy for the Nuclear Safety, April 22, 2016“.
23 квітня буде організовано трансфер учасників Форуму з Києва до аеропорту «Бориспіль».

ПРОЖИВАННЯ

Оргкомітет Форуму не покриває витрат учасників на проживання.
Оргкомітет Форуму рекомендує для проживання найближчі до місця проведення Форуму готелі:

ВІЗА

Делегати, яким потрібна в’їзна віза, повинні звернутися до дипломатичних і консульських представництв України. Детальну інформацію про візовий режим України можна отримати на сайті http://mfa.gov.ua/en/consular-affairs/entering-ukraine/visa-requirements-for-foreigners.
Локальним оргкомітетом буде здійснюватися візова підтримка учасників Форуму. Якщо у Вас виникне проблема з оформленням в’їзної візи до України – звертайтеся до локального оргкомітету (Шикалова Люція Михайлівна, тел. +38 (044) 236 09 86, u.abramiuk@kpi.ua)

ТЕХНІЧНИЙ ТУР НА ЧОРНОБИЛЬСЬКУ АЕС З ВІДВІДАННЯМ МІСТА ПРИП’ЯТЬ

21 квітня буде організовано технічний тур на Чорнобильську АЕС з відвіданням міста Прип’ять, знайомство з ходом робіт на майданчику Чорнобильської АЕС.
Учасники Форуму, які планують взяти участь у цій поїздці, мають до 5 квітня 2016 року (як виключення – до 10 квітня 2016 року) надіслати на адресу a.kovtun@kpi.ua скан паспорту з приміткою в електронному листі «Технічний тур на ЧАЕС».
Можна також зареєструватися для участі у технічному турі на ЧАЕС з відвіданням міста Прип’ять черес сайт http://chornobylforum.org/.
Від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за адресою: проспект Перемоги, 37, корпус 1 (клік на карту КПІ ім. Ігоря Сікорського) 21 квітня 2016 року о 08.00 відправляться автобуси. При собі обов’язково мати паспорт та заповнену форму дозиметричного контролю (роздрукувати форму українською мовою можна із сайту: http://chnpp.gov.ua/images/pdf/dosimetric_control.pdf), англійською мовою роздрукувати документ у форматі Word (назва документу: Dose Control Form.doc)
Автобуси матимуть банери з логотипом “Chornobyl’s Legacy for the Nuclear Safety, April 22, 2016“.
Тривалість поїздки від 8 до 10 годин.
Бажано взяти із собою вологі серветки, воду 0,5 л.
Під час поїздки на ЧАЕС буде організовано обід.
Після повернення до Києва автобуси транспортують учасників до готелів, в яких учасники мешкають.

МОВА

Робочі мови Форуму українська та англійська.
Під час роботи Форуму буде забезпечено синхронний переклад з/на англійську, українську та російську мову.

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

21 квітня 2016 року під час виїзду на ЧАЕС та до міста Прип’ять, а також 22 квітня 2016 року, в день пленарних засідань, буде забезпечено присутність лікаря.
У разі госпіталізації пацієнта без страхового поліса він повинен сплатити медичні послуги.

ІНТЕРНЕТ

Постійний доступ до Інтернету буде забезпечено WiFi зонами (за виключенням поїздки на ЧАЕС).

КЛІМАТ

Київ має континентальний вологий клімат. Погода в квітні, як правило, змінна з температурою вдень близько 15 ° C. Проте, вранці може бути прохолодніше. Часто йде дощ. Ви можете подивитися тижневий прогноз погоди в Києві за адресою http://www.accuweather.com/uk/ua/kyiv/324505/april-weather/

ВАЛЮТА

Одиницею української валюти є “Гривня” (UAH). Центри обміну можна знайти в аеропорту, в більшості готелів, банків і магазинів. Офіційний обмінний курс можна знайти на сайті http://www.bank.gov.ua/EnqI/default.htm

ЕЛЕКТРИКА

Стандартна мережа електроенергії в Україні використовує 220 В / 50 Гц.

ТРАНСПОРТ У КИЄВІ

МЕТРО. Метро є найдешевшим і найшвидшим видом транспорту в Києві. Всі станції метро чітко позначені на карті міста. Ви також можете ознайомитися зі схемою метро безпосередньо на станціях. Тариф для поїздки в одну сторону коштує 4 гривні. Біля входу в метро ви повинні купити спеціальний пластиковий одноразовий жетон.
ТРОЛЕЙБУСИ, ТРАМВАЇ, АВТОБУСИ, МАРШРУТНІ ТАКСІ. Мережа тролейбусів, трамваїв. автобусів та маршрутних таксі охоплює все місто. Один квиток на тролейбус, трамвай або автобус коштує 3 гривні. Вартість проїзду у маршрутному таксі 4 – 5 гривень.
ТАКСІ. Вартість поїздки залежить від відстані. Ціна за 1 кілометр поїздки складає близько 5 гривень (мінімальна ціна замовлення 35 гривень).

КИЇВ екскурсійний

23-го квітня планується оглядова екскурсія по Києву та екскурсія по КПІ ім. Ігоря Сікорського.