Партнерські організації

EU

European Union

tu

Європейський Союз

Економічне і політичне об’єднання 28 європейських держав, яке орієнтоване на регіональну інтеграцію. За допомогою стандартизованої системи законів, що діють у всіх країнах союзу, створений спільний ринок, який гарантує вільний рух людей, товарів, капіталу і послуг, включаючи скасування паспортного контролю в межах Шенгенської зони, в яку входять як країни-члени, так і інші європейські держави.

UNDP

United Nations Development Programme

undp Програма розвитку ООН (ПРООН)

Організація при ООН з надання допомоги країнам-учасницям в галузі розвитку. ПРООН надає допомогу урядам у проведенні пошуків і досліджень природних ресурсів, у створенні навчальних закладів, в розвитку енергетичних ресурсів, надає консультаційні та експертні послуги, навчає фахівців, постачає обладнання, тощо. Допомога ПРООН безоплатна.

UNESСO

United Nations Educational, Scientific
and Cultural Organization

unesco ЮНЕСКО – спеціалізована установа Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.

UNIDO

United Nations Industrial Development Organization

unido ЮНІДО – Спеціалізована установа ООН з промислового розвитку, зусилля якої зосереджені на боротьбі з бідністю. ЮНІДО надає допомогу країнам, що розвиваються, і країнам з перехідною економікою в їх боротьбі з маргіналізацією в сучасних умовах глобалізації, сприяє продуктивній зайнятості, розвитку конкурентоспроможної економіки і забезпечення екологічної стійкості.

WIPO

World Intellectual Property Organization

2010_02_art3_logo Всесвітня організація інтелектуальної власності – міжнародна організація, що займається адмініструванням ряду ключових міжнародних конвенцій з інтелектуальної власності, в першу чергу Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів і Паризької конвенції про охорону промислової власності. З 1974 року також виконує функції спеціалізованої установи ООН з питань творчості та інтелектуальної власності.

NATO

North Atlantic Treaty Organization

nato НАТО,

Організація Північноатлантичного договору, Північноатлантичний Альянс

Військово-політичний блок, який об’єднує більшість країн Європи, США і Канаду. Це «трансатлантичний форум» для проведення країнами-союзниками консультацій з будь-яких питань, що зачіпають життєво важливі інтереси його членів. Однією з цілей НАТО є забезпечення стримування будь-якої форми агресії відносно території будь-якої держави – члена НАТО або захист від неї.

Членами НАТО є 29 країн. Військові витрати всіх членів в сукупності складають більше 70% від загальносвітового обсягу.

EDNES

Earth Data Network for Education and Scientific Exchange

edneslogosmall Мережа даних про Землю для освіти та наукового обміну

Неурядова, некомерційна міжнародна асоціація, зареєстрована згідно із законодавством Франції в Страсбурзі (Франція).

ICSU

International Council for Science

iscu Міжнародна рада з науки – МРН неурядова організація з глобальним членством національних наукових органів (122 члена з 142 країн) і міжнародних наукових союзів (31).

Місія полягає в зміцненні світової науки в інтересах суспільства.

CODATA

International Council for Science: Committee on Data for Science and Technology

codata CODATA є міждисциплінарним Науковим комітетом Міжнародної ради з науки (МРН), діяльність якого спрямована на поліпшення якості, надійності, управління та доступності даних, що мають важливе значення для всіх галузей науки і техніки.

КОICA

Korea International Cooperation Agency

koica KOICA була створена в 1991 році з метою реалізації державних програм безоплатної допомоги Кореї і сприяння міжнародному співробітництву: запрошення стажистів, відправку за кордон експертів і волонтерів, дослідження в області розвитку, надання допомоги в надзвичайних ситуаціях; співпраця з багатосторонніми організаціями, реалізація програм підтримки організацій громадянського суспільства, а також проектів, доручених корейським урядом.

JICA

Japan International Cooperation Agency

jica JICA забезпечує двосторонню міжнародну допомогу в формі технічного співробітництва, надання кредитів і безоплатної допомоги японського уряду з метою розвитку.

IAU

International Association of Universities

iau-en-e-small Міжнародна асоціація університетів,заснована в 1950 році під егідою ЮНЕСКО. Об’єднує представників понад 130 країн з метою вирішення спільних проблем, а також співпрацює з різними міжнародними, регіональними та національними організаціями, що працюють в сфері вищої освіти.

EUA

European Association of Universities

eua_logo Асоціація європейських університетів об’єднує університети 47 європейських країн. Відіграє вирішальну роль в Болонському процесі та в наданні впливу на політику ЄС в галузі вищої освіти, наукових досліджень і інновацій.

IEEE

Institute of Electrical and Electronics Engineers

ieee_logo_mb_tagline Інститут інженерів електротехніки та електроніки – міжнародна некомерційна асоціація фахівців в області техніки, світовий лідер в області розробки стандартів з радіоелектроніки, електротехніки та апаратного забезпечення обчислювальних систем і мереж.

Гуандунський союз з науково технічного співробітництва з країнами СНД

banner-guandon

 

 

Розташований в м Гуанчжоу, провінція Гуандун, КНР

Основні завдання:
п
ошук і просування інноваційних технологій;
міжнародне співробітництво в сфері науки і техніки: надання допомоги і сприяння налагодженню співпраці уряду провінції, міста, району, зацікавленим підприємствам і бізнес спілкам;
проведення крупних міжнародних науково-технічних заходів.

EUA

Euroasian University Association

eua Євразійська асоціація університетів

Вирішує проблеми розвитку національної освіти, завдання збереження єдиного освітнього простору і забезпечення еквівалентності університетських дипломів, розвитку співпраці університетів – членів Асоціації в галузі освіти та університетської науки, основні навчально-методичні питання вдосконалення університетської освіти.

BSUN

Black Sea Universities Network

bsun Мережа університетів Чорноморського Регіону BSUN була заснована в 1998 р в Констанці в ході Другої Конференції Ректорів Чорноморського регіону.

BSUN об’єднує понад 100 університетів, що представляють 12 країн-членів Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ОЧЕС): Албанію, Вірменію, Азербайджан, Болгарію, Грузію, Грецію, Молдову, Румунію, Росію, Сербію, Туреччину і Україну.

ESU

European Student Union

esu Союз європейських студентів

Головна організація 45 національних союзів студентів з 38 країн

Мета ESU – представляти і просувати освітні, соціальні, економічні та культурні інтереси студентів на європейському рівні по відношенню до всіх відповідних органів і, зокрема, ЄС, Ради з реалізації Болонського процесу, Ради Європи і ЮНЕСКО.

ESU представляє близько 15 мільйонів студентів Європи.