Партнерські компанії

IBM

ibm IBM (International Business Machines) — американська компанія зі штаб-квартирою в Армонке (штат Нью-Йорк).

Один з найбільших в світі виробників і постачальників апаратного і програмного забезпечення, а також ІТ-сервісів і консалтингових послуг.

378 тис. співробітників

HUAWEI

img_dev_en_huawei_logo Huawei – один з безумовних світових лідерів в області ІКТ. Розробник і виробник мережевого і комунікаційного устаткування.

Huawei в цифрах

MICROSOFT microsoft_logo_-2012-svg Одна з найбільших транснаціональних компаній (США) з виробництва програмного забезпечення для обчислювальної техніки, розробник найбільш широко поширеної в світі програмної платформи – сімейства операційних систем Windows.

CISCO

cisco-logo-open-graph Транснаціональна компанія з США, що розробляє і продає мережеве обладнання, призначене в основному для великих організацій і телекомунікаційних підприємств.

SIEMENS

siemens Транснаціональний концерн (Німеччина), що працює в області електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, а також спеціалізованих послуг у різних галузях промисловості, транспорту і зв’язку.

У 2016 році компанія Siemens в черговий раз була визнана однією з найбільш стійких у своїй галузі – “промислові конгломерати”, яка включає понад 40 компаній, в тому числі Philips, 3M і Samsung. Siemens отримала дуже позитивну загальну оцінку, отримавши 89 з 100 пунктів.

SAMSUNG

samsung Samsung Group – одна з найбільших в світі південнокорейська група компаній.

Виробник високотехнологічних компонентів, телекомунікаційного обладнання, побутової техніки, аудіо- та відеопристроїв.

Головний офіс компанії розташований в Сеулі.

191 тис. співробітників

INTEL

intel Intel Corporation – найбільша в світі фірма – розробник і виробник напівпровідникової продукції: процесорів, мікропроцесорів (75% ринку), флеш-пам’яті, SSD-накопичувачів, чіпсетів, мережевого обладнання, материнських плат, серверів.
PANASONIC panasonic Panasonic Corporation (Matsushita Electric Industrial) – найбільший японський і один з провідних світових виробників електроніки. Світовий лідер в розробці і виробництві побутової електроніки і електронного устаткування для широкого кола споживачів, бізнесу і промисловості.

257,533 співробітників

HEWLETT PACKARD

hp Hewlett-Packard Company (HP) — одна з найбільших американських компаній у сфері інформаційних технологій і кібернетики, постачальник апаратного і програмного забезпечення для організацій і індивідуальних споживачів. Штаб-квартира компанії розташована в Пало-Альто, Каліфорнія, США.

Компанія виробляє і поставляє рішення в області ІТ-інфраструктури, персональних обчислювальних систем і пристроїв доступу, надає послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки і аутсорсингу, а також виробляє пристрої друку і засобу виведення зображень.

302 000 співробітників

DELCAM

delcam_logo Delcam — компанія з Великобританії, один зі світових лідерів з розробки CAD/CAM продуктів для моделювання, виготовлення і контролю складних виробів та технологічної оснастки.

RIGAKU

rigaku-logo Компанія Rigaku (Японія) (близько 1400 співробітників) займається розробкою і постачанням для університетів, промисловості та державних лабораторій комплексних рішень в структурній протеоміці, наноінженерних дослідженнях, рентгенівській дифракції загального призначення і спектроскопії, аналізі матеріалів та контролю якості.

FESTO

festo Компанія з Німеччини FESTO – світовий постачальник технологій автоматизації і лідер в області виробничого навчання та освітніх програм.

Представлена в 176 країнах світу, в тому числі в Україні.

18 800 співробітників

JEPPENSEN

bez-nazvaniya

Jeppesen — американська компанія, яка є одним зі світових лідерів на ринку забезпечення аеронавігаційною інформацією. Надає також послуги з планування польотів та освітні послуги в галузі авіації. Компанія є підрозділом Boeing Commercial Airplanes.