Український центр гендерної освіти

Gender Equality Strategy 2018-2023

The new Strategy, adopted on 7 March 2018, builds upon the vast legal and policy acquis of the Council of Europe as regards gender equality, as well as the achievements of the first Council of Europe Gender Equality Strategy 2014-2017. It links them to both the current economic context and the political leverage within the Council of Europe, including the overarching priorities of the Organisation. The new Strategy outlines the goals and priorities of the Council of Europe on gender equality for the years 2018-2023, identifying working methods and main partners, as well as the measures required to increase the visibility of results.

Нова Стратегія, прийнята 7 березня 2018 року, спирається на величезний правовий та політичний доробок Ради Європи щодо гендерної рівності, а також досягнення першої стратегії Ради Європи з питань гендерної рівності на 2014-2017 роки. Це пов’язує їх як з поточним економічним контекстом, так і з політичним впливом у Раді Європи, включаючи всеосяжні першочергові завдання Організації. У новій Стратегії окреслені цілі та пріоритети Ради Європи щодо гендерної рівності на 2018-2023 рр. Визначені методи роботи та основні партнери, а також заходи, необхідні для підвищення ступеня популяризації результатів.

Переклад цієї публікації українською мовою здійснено за сприяння проекту “Свобода медіа в Україні”, що проваджується в межах спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу “Партнерство заради належного врядування”, і є виключно відповідальністю перекладача.

            *     *     *

Girls2LeaderUkraine
Привіт! Якщо тобі вже виповнилось 14, ти навчаєшся в старшій школі або в університеті, в тебе багато ідей, як змінити своє місто, країну, читай далі.

Саме для тебе в Україні стартувала нова безкоштовна світова програма – Girl2Leader. Ми хочемо допомогти дівчатам реалізувати свої амбіції в політиці. Успішні жінки-політики готові ділитися з тобою своїм досвідом.
Якщо ти готова дізнатись більше про політику, агов до нас!

У жовтні в тебе буде можливість відвідати Верховну Раду й особисто поспілкуватися з успішними жінками-депутатами та такими ж активними дівчатами, як і ти!

Для цього потрібно:
-лайкнути сторінку Girl2LeaderUkraine у Facebook та/або підписатись в Instagram
– поділитися цим постом у Facebook та/або Instagram
-до 31 липня розказати нам про своє бачення ідеального політика – написати, зробити відео, намалювати малюнок або зробити фото та надіслати нам на пошту G2L.Ukraine@gmail.com разом зі своїм фото, яке буде згодом опубліковано. Також інформацію можна надіслати в повідомлення у Facebook та/або Instagram
– використовуй хештеги:
#Girl2Leader
#Girl2LeaderUkraine
#LeadLikeAGirl
#ДівчатУЛідери

Ми ж знаємо, що справжні лідери це дівчата