Новини ДМС

Англомовна стипендіальна програма в галузі Електромеханіки

Харбінський університет науки й технологій пропонує англомовну програму “Електромеханіка” PhD рівня (English taught Ph.D. program of Electrical Engineering). Програма включає оплату навчання, проживання та медичне страхування, а також забезпечує виплату щомісячної стипендії на суму 3500 RMB протягом 3-4 років. 

Форма заявки відкрита до 25 червня 2021 року, програма доступна за покликанням https://www.campuschina.org/, Харбінський університет науки й технологій має код 10214. 

Факультет електричної та електронної техніки Харбінського університету науки й технологій – це школа інженерії, що охоплює сфери дослідження сильної та слабкої електрики. Низка основних дисциплін засновані ще з 1950 року. На основі факультету діють ключові лабораторні бази для виробництва діелектричних матеріалів, національний і місцевий спільний інженерний дослідний центр електронних технологій та теплопередачі, Науково-дослідний центр інженерної інтеграції автомобільних електронних приводів та систем Міністерства освіти, тощо. 

Харбінський університет науки й технологій заохочує студентство до активної участі в різних інноваційних і підприємницьких заходах, науково-технічних і культурно-спортивних змаганнях.