Новини ДМС

Викладачка з Іспанії завітала на ФСП

Факультет соціології й права – неабиякі щасливчики, адже вони нещодавно познайомилися з викладачкою з університету Іспанії. В рамках співпраці на період з 7-11 червня 2021 року Лусія Арагуес Валенсуела перебувала в столиці для того, аби поспілкуватись з представництвом КПІ ім. Ігоря Сікорського, обговорити подальшу співпрацю, а також не менш важливо – поділитися власним досвідом та зачитати низку цікавих лекцій!

Студенти, що навчаються за спеціальністю «Соціологія» прослухали корисну інформацію на тему «Work throught virtual platforms and the protection of the working person». Метою лекції було ознайомити українських студентів з особливостями працевлаштування та захисту своїх прав у роботі онлайн. Гадаємо, в сучасному світі це дійсно надзвичайно корисний досвід! Тому задля подальшого розвитку цієї тематики в КПІ ім. Ігоря Сікорського, на робочій зустрічі із завідувачем кафедри соціології Павлом Кутуєвим сторони обговорили питання міждисциплінарного співробітництва.

Майбутні соціологи були не єдиними, хто познайомився з пані Валенсуелою. Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» прослухали лекцію «The use of digital algorithms in the workspace as a means of discrimination». На сайті кафедри теорії та практики управління розмістять матеріали лекції, що можуть бути корисними студентам і викладачам, чиї наукові інтереси стосуються електронного урядування. Для студентів спеціальності «Право» пані Валенсуела прочитала лекції на теми: «The future of work in the digitalized world (with special reference to the digital rights of workers and the power of corporate control)» та «The use of technologies as a method of educational innovation».

На зустрічах із керівництвом факультету йшлося про розвиток двостороннього співробітництва, обмін досвідом, участь у спільних наукових заходах, зокрема конференціях в Україні та Іспанії. Викладачі кафедр мали змогу прослухати лекцію «The use of technologies as a method of educational innovation», після якої провели обговорення щодо підвищення якості викладання й упровадження інноваційних технологій викладання.

Попри плідну роботу впродовж кількох днів як зі студентством, так і представництвом багатьох кафедр, ціллю візиту самої іспанської гості стала саме кафедра господарського та адміністративного права. Зрештою було проведено перемовини щодо укладання Договору про співпрацю між університетами, а також сторони домовились про проведення спільних лекційних та практичних занять для студентів спеціальності «Право».