Новини ДМС

Візит Й. В. Посла Китайської Республіки пана Фань Сяньжуня

15 червня 2021 року відбувся візит Й. В. Посла Китайської Республіки пана Фань Сяньжуня. За його словами, від особистого знайомства з КПІ ім. Ігоря Сікорського, його історією, керівництвом та досягненнями він отримав позитивні враження. Також, пан Сяньжунь подякував за внесок КПІ ім. Ігоря Сікорського у розвиток дружби і співпраці Китаю та України в галузі освіти та науки та відзначив продовження активної взаємодії навіть у період пандемії та карантинних обмежень.

Посол представив нового радника з питань науки й техніки – пана Мяу Фея, який прибув на заміну пану Чжан Міну, термін відрядження якого вже добігає кінця. Пан Мяу Фей за дорученням Посла буде сприяти  активній побудові зв’язків
КПІ ім. Ігоря Сікорського з перспективними організаціями й компаніями та китайськими університетами.

Пан Сяньжунь підтвердив зацікавленість китайської сторони у співпраці з нашим університетом.

Серед напрямів співпраці, на яких сторони вирішили зосередити увагу:

• Залучення студентів Китайської республіки до КПІ та розширення мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського до китайських університетів.
  • Розвиток зв’язків КПІ ім. Ігоря Сікорського із закладами вищої освіти Китаю, оскільки рівень обох сторін досить високий і така співпраця сприятиме рівносильній підтримці в галузі освіти й науки.
  • Розвиток спільних досліджень за сучасними, передовими напрямами науково-технічного розвитку. На меті – розширення мережі спільних наукових центрів, продовження активного розвитку спільної лабораторії космічних досліджень.
  • Ринкова реалізація здобутків фахівців. Стратегія розвитку країн шляхом інновацій у сфері науки й техніки стане вигідною для обох сторін, оскільки вони мають корисні ресурси, взаємообмін якими призведе до успіху. Акцент був зроблений на співпраці із муніципалітетом міста Чунцін, рівень економіки якого останні роки стрімко зростає.

Наприкінці зустрічі пан Сяньжунь ще раз висловив вдячність КПІ ім. Ігоря Сікорського за теплий прийом та слова сподівання щодо розвитку співпраці в комфортних для обох сторін умовах.