Новини ДМС

Міжнародний тиждень 12-18 липня 2021 р.

Події, що сталися за тиждень 12-18 липня 2021 р.

1. 14-го липня відбулася зустріч із Послом Республіки Туреччина в Україні паном Гюльдере – було отримано попередню згоду щодо участі у заходах Фестивалю «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ».
  2. За зверненням посольства України в Королівстві Іспанія проведено вебінар за участі ректорів технічних університетів України з метою обговорення пропозицій щодо розвитку співпраці Асоціації ректорів ВТНЗ України з Технологічним парком Андалусії (м. Малага, Іспанія). Розпочато роботу над проєктом Меморандуму про співробітництво.
  3. На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Чорногорії в Україні пані Драгіци Понорац делегація КПІ ім. Ігоря Сікорського взяла участь у відзначенні Дня державності Чорногорії. «День державності» (святкується 13 липня), пов’язаний з визнанням у 1878 р. Чорногорії як незалежної держави. Визначною фігурою того часу був князь-єпископ Петро II Петрович-Негош, який дав поштовх культурного розвитку цієї країни, сприяв перетворенню Чорногорії у незалежну світську державу. Пам’ятник Петру II Петрович-Негошу встановлений на території КПІ ім. Ігоря Сікорського
  4. Відбулась зустріч із директором компанії DAES (Development of Advanced Engineering Solutions, Швейцарська Конфедерація) паном Франсуа Плевинскі. Обговорено питання потенційного співробітництва у сфері авіації та космонавтики, а також участь делегації DAES у фестивалі «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ».

Відео https://www.youtube.com/watch?v=_SA9AePz75Y

1. Здійснюється підготовка до X Фестивалю інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ”, що відбудеться з 12 по 14 серпня 2021 року.

Головні заходи Фестивалю:

• форум “Sikorsky Challenge” як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України – у форматі трьох тематичних панельних дискусій;
  • виставка стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі;
  • фінал Конкурсу інноваційних проєктів.
  1. До організації UNAI (UN Academic Impact), мета діяльності якої посилення впливу університетів у всьому світі на формування та реалізацію політики сталого розвитку, подано річний (за 2020-й рік) звіт про діяльність КПІ ім. Ігоря Сікорського в цій організації. КПІ єдиний університет в Україні, який представлений у цій ініціативі.