Гранти,  Новини ДМС

Стипендії Програми ім. Фулбрайта для дослідників на 2022-2023 конкурсний рік

Шановні колеги, викладачі, аспіранти та співробітники!

Запрошуємо Вас до участі в конкурсах Програми ім. Фулбрайта для дослідників:

Fulbright Research and Development

Fulbright Visiting Scholar Program

Детальніше про щорічні конкурси Програми:

FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM:
Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій. 

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/ 

Кінцевий термін подання заявок — 1 листопада 2021 р

FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM:
Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати  та доктори наук; діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі, дослідники без наукового ступеня — з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях. 

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-visiting-scholar-program/

Кінцевий термін подання заявок — 15 жовтня 2021 р

 Якщо ви зацікавлені у здобутті фулбрайтівських стипендій для роботи над дослідницькими проєктами в американських закладах, а саме університетах та науково-дослідних центрах, лабораторіях, архівах та бібліотеках – звертайтеся до представниці Офісу Фулбрайта в Україні, заступниці головного директора Інни Бариш на електронні адреси: ibarysh@iie.org, student.ukraine@iie.orgffdp.ukraine@iie.org, iie.org, fulbright.org.ua.