Спільні дослідницькі проєкти з партнерами Альянсу GISU

В рамках співпраці з Альянсом університетів міст-побратимів м. Гуанчжоу (Альянс GISU, Китай) протягом 2022 року планується розгорнути низку проєктів. Альянс запрошує всіх учасників долучатися до спільних дослідницьких проєктів та публікацій 2022 року.

11 листопада 2021 року відбулась щорічна конференція, на якій до лав Альянсу GISU приєдналися нові члени. Ця зустріч буда присвячена та відбулася в межах програми Міжнародного Форуму очільників міст, де університети-учасники обговорили результати та подальші перспективи розвитку співпраці. Було схвалено низку заходів та визначено кілька напрямів, серед яких – проєкти з просування освітніх програм в рамках Академії цифрових технологій та підприємництва; розвиток спільних освітніх і наукових проєктів, досліджень членів Альянсу та організація міжнародних конференцій і форумів для представлення їх результатів.

Якщо ваш інститут/факультет зацікавлений взяти участь в спільних дослідженнях, просимо надати наступну інформацію про ваші проєкти.

Дедлайн: 2 лютого 2022 року.
Для участі просимо заповнити форму за посиланням!

Теми проєктів (включаючи міждисциплінарні):
– Штучний інтелект (Artificial Intelligence)
– Підприємництво (Entrepreneurship)
– Туризм/Розумні міста (Tourism/Smart Cities)
– Розумні технології (Intelligent Technology)
– Біологічні науки (Life Sciences)
– Альтернативні джерела енергії (Alternative Energy)
– Передові фінансові технології (Advanced Financial Technology)
– Матеріалознавство (Material Sciences)

Що необхідно вказати у заявці на проєкт:

1. Тема дослідження
  2. Загальний опис проєкту та мета
  3. Цільова аудиторія
  4. ПІБ керівника проєкту (призначений від інституту/факультету)
  5. Опис попередніх досліджень, дотичних до теми.

Ваша участь та активна співпраця в цьому проєкті сприятиме інтернаціоналізації нашого університету та відкриватиме нові можливості для розвитку!