GISU

Щоквартальна зустріч координаторів Альянсу міжнародних університетів-побратимів Гуанчжоу (GISU)

16 лютого 2022 року відбулася щоквартальна зустріч координаторів Альянсу міжнародних університетів-побратимів (GISU) Гуанчжоу. Захід проходив онлайн через платформу ZOOM.

Були присутні наступні 14 учасників Альянсу: Університет Гуанчжоу, Медичний університет Гуанчжоу, Університет Лінчепінга, Близькосхідний технічний університет, Університет Тампере, Університет Коїмбри, Університет Квебеку в Монреалі, Університет Падуї, Університет Західної Англії, Університет Західного Сіднея , Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Білоруський державний університет фізичної культури, Університет Сарагоси і Політехнічний університет Валенсії.

Серед питань, які обговорювали учасники, були такі:

• Мікро-кредитна програма
  • Онлайн-інформаційна платформа та робочий мессенджер
  • Конкурс міських інновацій та підприємництва
  • Розумні міста/Туризм та інші міжнародні симпозіуми
  • Академія цифрових технологій та підприємництва
  • Спільні дослідницькі та публікаційні проекти
  • Заохочення подальшого розвитку відносин між членами Альянсу
  • Інші питання.

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського представляли д-р Андрій Шишолін, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності, його колеги, п. Олексій Струцінський, директор інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge» та д-р Олеся Люшенко, старший викладач факультету прикладної математики.

Д-р Шишолін та його колеги поділилися інформацією про структуру платформи, яка включає в себе кілька сайтів, серед яких головний сайт, сайт цифрового бізнесу та підприємництва, сайт проекту, адміністративний сайт, сайт подій та сайт для організаторів.

Співпраця у межах Alliance of Guangzhou International Sister-City Universities дозволила представникам КПІ ім. Ігоря Сікорського взяти участь у дослідженні на тему: «Culture-based creative tourism: Fostering tourism and cultural synergies for localized, strategic approaches to revitalization».

Крім того, Альянс GISU радий запропонувати 16 двогодинних онлайн-програм професійного розвитку без кредитів у 2022 році через свою Академію цифрових технологій та підприємництва. Ці програми Академії пропонуються безкоштовно для студентів та викладачів членів Альянсу, представників промисловості, місцевих чиновників та випускників кожного університету.

Більше інформації про Альянс – за посиланням: