Стипендія від Хайфського центру німецьких та європейських досліджень Хайфського університету

Хайфський центр німецьких та європейських досліджень Хайфського університету пропонує одну річну стипендію для проживання в Хайфському центрі німецьких та європейських досліджень для одного вченого з України з освітою в галузі гуманітарних, соціальних або юридичних наук (з докторською освітою). Стипендіат повинен працювати над аспектами сучасної європейської історії та володіти розмовною англійською мовою. Центр гарантує гнучкість щодо обсягу та сфери навчання (Європа в її ширших вимірах).

Перевага надаватиметься жінкам-науковцям, яким довелося втекти з країни разом із дітьми.

Дата початку: якомога швидше

Стипендія включатиме переліт, а також стипендію в розмірі 30 000 доларів США на рік.

Стипендія оплачується за рахунок коштів Німецької служби академічних обмінів DAAD та особистих коштів керівника центру. “Ми сподіваємося, що інші люди в усьому світі наслідуватимуть наш приклад і дадуть цим людям, які потребують допомоги, дім, де вони зможуть гідно перегрупуватися, продовжити свою кар’єру та продовжувати бути частиною академічного та громадського керівництва України, хоча б із безпечної відстані” – зазначають представники Центру.

В разі заінтересованості та відповідності критеріям, звертайтеся за адресою: hcges@univ.haifa.ac.il

* Дана стипендія не означає надання статусу біженця. Буде необхідним отримання звичайної візи для стипендіатів.