Стипендіальна програма для українських науковців від Міжнародного інституту математичної фізики імені Ервіна Шредінгера

Керівна рада Міжнародного інституту математичної фізики імені Ервіна Шредінгера (скорочено: ESI) рішуче засуджує воєнну агресію Російської Федерації проти України і висловлює глибоку солідарність з українським народом. Для підтримки українських вчених ESI відкрив спеціальну стипендіальну програму, в межах якої українці протягом 4 місяців матимуть можливість працювати в ESI над власними дослідницькими проєктами, а також взаємодіяти з науковцями фізичного та математичного факультетів Віденського університету. Умови конкурсу наведені нижче:

Хто може скористатися з пропозиції: громадяни України, які займаються дослідженнями в галузі математики або фізики, мають науковий ступінь PhD/кандидата наук і є співробітниками дослідницьких установ України.

Тривалість програми: до 4 місяців.

Обсяг фінансування: кожен український науковець отримуватиме 80 Євро на день, матиме робоче місце в ESI у Австрії, м. Відень, і доступ до бібліотечних колекцій Віденського університету з математики та фізики.

Необхідні документи (подаються англійською мовою):

1. Короткий опис дослідницького проєкту (не більше 1 сторінки);
  2. CV (резюме);
  3. Копія закордонного паспорта.

Щоб подати заявку: надішліть необхідні документи у форматі файлів PDF на електронну адресу secr@esi.ac.at

Дедлайну подання заявок немає; заявки прийматимуться до вичерпання грантових коштів.

Контактна особа: Ms. Maria Marouschek, тел.: +43-1-4277-28284, email: secr@esi.ac.at

Джерело: посилання