Допомога вченим і аспірантам,  Новини ДМС

Спеціальна стипендіальна програма Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) для аспірантів з України

Німецький федеральний фонд довкілля (DBU) розпочав спеціальну стипендіальну програму для підтримки випускників вишів з України у роботі над темами, пов’язаними з охороною навколишнього середовища та збереженням природи.

Програма орієнтована на магістрів та аспірантів, які проживають або евакуювались з України. Необхідною умовою для подачі заявки є хороше володіння англійською та/або німецькою мовами і хороші магістерські бали.

Стипендія дає можливість від шести до дванадцяти місяців дослідницького та навчального перебування в німецьких науково-дослідних установах, екологічних органах, неурядових організаціях чи компаніях, щоб отримати досвід у різних галузях охорони навколишнього середовища та збереження природи. Під час стипендії DBU пропонує широку програму, що складається з семінарів, заходів та майстер-класів. Грант також включає принаймні один інтенсивний курс німецької мови.

Цільова група та вимоги до фінансування

• Випускники університетів, які проживають або евакуювались з України, а також нинішні аспіранти
  • Українське громадянство
  • Від хорошого до дуже хорошого університетського ступеня (магістр)
  • Хороше знання англійської та/або німецької мов.

Процедура подачі заявки

• Онлайн заявка з реєстрацією
  • Завантажте такі документи:
  • Автобіографія
  • Короткий опис теми дослідження (1-2 сторінки)
  • Скан диплома (свідоцтва магістра або аналогічного). Будь ласка, зв’яжіться з нами у разі будь-яких проблем, які можуть виникнути в цьому контексті.

Терміни

• Початок: Відтепер
  • Кінцевий термін подачі заявок: Заявки приймаються до подальшого повідомлення.
  • Відбіркові співбесіди: Онлайн, після особистої консультації з претендентами.
  • Дата початку надання стипендії: Індивідуальна, за погодженням з абітурієнтами та приймаючими закладами.

Фінансова підтримка

• Виплати 1250 євро на місяць
  • Страхування здоров’я, нещасних випадків та відповідальності
  • Оплата витрат на проїзд до Німеччини
  • Курси німецької мови
  • Участь у семінарах та заходах

Флаєр

Поширені запитання (FAQs)

Настанови

Подача онлайн-заявки:

Щоб заощадити час і роботу, вам радимо спочатку уважно прочитати офіційні вимоги в флаєрі.

Після успішної реєстрації ви отримаєте дані доступу (ім’я користувача та пароль) на електронну пошту, щоб ви могли ввести свою заявку онлайн!

Після успішної реєстрації ви можете заповнити заявку.

Контактні дані

Deutsche Bundesstiftung Umwelt